0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Акумуляторні дрилі шурупокрути

Товарiв в категорії 316
12

Товари від 1 до 12 з 316

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити Акумуляторний дриль шуруповерт

Зараз без цього інструменту неможливо обійтися ні вдома ні на виробництві. Його суть зрозуміла з його назви - закручування і відкручування болти і шурупи. Крім того він може може свердлити як дриль. А використовуючи спеціальніе насадки можна зробити взагалі шуруповерт акумуляторний багато функціональний електроінструмент. Перед тим, як придбати акумуляторний дриль шуруповерт, необхідно ознайомитися з його технічними характеристиками. Це його вольтаж (чим більше, тим більше молжним він буде). Ємності акумулятора, круттящій момент (10 Нм вистачить для закручуючи самореза), ємність акумулятора - чим більше тим довше він може працювати без підзарядки. Так само дуже важливий тип акумулятора. Найкраще це LiIon - він не має ефект пам'яті і служить набагато довше ніж нікель кадмієві батареї. Від чого залежить ціна шуруповерт акумуляторний купити київ Україна.

В першу чергу від технічних характеристик, а так само дуже багато залежить від бренду (виробника). Найдорожчі і як наслідок найкращі акумуляторні дрилі це таких фірм DeWalt, Bosch (Бош), Makita (Макіта), Спаркі (Спаркі) і ін. А якщо ви хочете купити дешевий акумуляторний шуруповерт дриль, зверніть увагу на такі бренди як Intertool, Арсенал, Hyuhdai, Black & Decker. Зверніть увагу також увагу на комплектцію акумуляторної дрилі. Ідеальна комплектація - наявність двох акумуляторних батарей і валізки. Якщо у вас є питання, фахівці інтернет магазину Закрома, допоможуть купити акумуляторну дриль або купити будь-які Шуруповерти акумуляторні ціни наші вас приємно здивують. Так само ми робимо доставку - наш ринок це вся Україна. Ми робимо так само адресну доставку в Київ. Однак ви моджете жити в любому місті - Харків, Одеса, Дніпро, Львів - по все одно зможимо зробити доставку для вас.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ