0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Борознороби / штроборізи / бетонорізи

Товарiв в категорії 30
12

Товари від 1 до 12 з 30

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Застосування борозноробів, штроборізи і Бетонорез

Купити штроборіз бетоноріз - дуже проста задача.

Штроборез є професійним електроінструментом. Так само його іноді називають бороздороб або бетоноріз. Сфера його застосування, це робити штроби (борозни) в твердих і дуже твердих матеріалах. Йдеться, перш за все, про бетоні, камені, цегляній стінці, бетонній плиті. Ці пристрої незамінні, якщо треба прокласти проводку в стіні, бо прокласти труби в камені, або бетонній плиті.

З огляду на сферу застосування вони є дуже потужним інструментом. Бажано, для відводу пилу, купити промисловий пилосос, наприклад, пилосос Metabo

Якщо ви захочете купити дане обладнання, вам необхідно представляти область його застосування. Цей інструмент відрізняється по сфері застосування і тривалості безперервної роботи. Чим більший і складний обсяг робіт належить виконати, тим складнішою і відповідно дорогим повинно бути обладнання. Так само варто враховувати, що для роботи з таким інструментом як Борозник потрібно мати певний навик і фізичну силу.

Якщо ви хочете зробити невеликі і не складні роботи, ви можете купити бороздороб Sparky або Einhell. Якщо ви займаєтеся професійними роботами, ви повинні придбати Фиолент, Hitachi або Makita. Sparky

Інтернет магазин Zakroma завжди готовий запропонувати вам товар за доступною ціною. 

У разі необхідності наші інженери інтернет магазину Zakroma завжди з радістю зможуть Вас проконсультувати та підібрати найліпший варіант який задовілнить всі ваші Потреби. Слід зауважити що ми можемо зробити доставку бороздороба по всій Україні – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк та багато інших міст.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ