0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Лобзики

Товарiв в категорії 111
12

Товари від 1 до 12 з 111

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Лобзики бувають ручні і електричні.

Купити лобзик, придбати електричний лобзик дуже просто.

Конструктивно цей електроінструмент досить простий. У корпусі знаходиться електромотор і кулачковий механізм, який покликаний перетворювати обертальний рух двигуна в поступальний рух ріжучого полотна. Головне завдання лобзика - це розпил матеріалів. При цьому головна особливість полягає в тому, що він може робити не тільки прямолінійний розпил, а й вигнутий. Що може бути особливо корисно при проведенні столярних робіт. Як правило, вони використовуються для розпилу деревних матеріалів. Але існують спеціальні типи та спеціальні леза, для розпилу інших матеріалів, в тому числі і металів. Якщо ви хочете купити лобзик, ми допоможемо Вам у цьому

Є дуже великий спектр пристроїв, призначений для виконання найрізноманітніших завдань. У нашому інтернет магазині Zakroma ви можете купити професійні лобзики таких фірм як Metabo (Метабо), Makita (Макіта), Bosch (Бош), Sparky (Спаркі), так і більш дешеві варіанти виробництва Інтерсол і Einhell (Айнхель).

Якщо у вас є будь-які питання, звертайтеся до нас, і ми з задоволенням надамо вам пораду.

У разі необхідності наші інженери та менеджери завжди з радістю зможуть Вас проконсультувати та підібрати електричний лобзик. Слід зауважити що ми можемо зробити доставку електричної дрилі по всій Україні – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Ужгород та багато інших міст.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ