0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Міксери

Товарiв в категорії 47
12

Товари від 1 до 12 з 47

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Міксер для будівництва а не для кухні!

Будівельний міксер - незамінний інструмент для ремонту і будівництва

Будь-яка робота, будь то ремонт або будівництво, потребує використання величезної кількості матеріалів та інструментів. Не обходиться і без такого обладнання, як міксер будівельний, купити який Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Для чого потрібен будівельний міксер?

Практично кожен етап будівництва або ремонту супроводжується використанням різних будівельних сумішей. Раніше, коли будівельних міксерів ще не було, такі суміші виготовлялися за допомогою лопати, робочої сили, а також звичайної дрилі, на яку одягалася спеціальна насадка-віночок. З розвитком технологій на світ почали з'являтися більш вдосконалені електроінструменти, які сьогодні звуться міксери. Для бетону, фарб, розчину - яких тільки видів цього інструменту не існує. Вони дозволяють якісно і швидко змішувати будь-яку суміш.

На що звернути увагу при виборі?

Будівельний міксер - це, по своїй суті, вузькопрофільний електроінструмент, який в основному не має будь-якого патрона. Насадки на всі моделі практично однакові. Але все ж вибирати таке пристосування потрібно особливо ретельно, адже від цього залежить якість отриманої суміші. Перш за все Вам потрібно зрозуміти, що саме Ви будете перемішувати. Для фарб підійде невелика малопотужна модель, а для змішування бетону знадобиться будівельний міксер вже з більшою потужністю і з високим крутним моментом. Також дуже важливо, щоб будівельний міксер мав регулювання оборотів, яка допоможе Вам виконати необхідну завдання на високому рівні. Важливим фактором вибору такого пристосування є його ручка. Вона повинна бути максимально зручною. На сучасному ринку проблем з цим не виникає, оскільки практично всі моделі мають кільцеву рукоятку, яка сама комфортна в роботі. З такою моделлю навантаження на оператора максимально знижується. У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати універсальну модель з декількома швидкостями. Таке пристосування дозволить Вам не тільки перемішувати фарби, але і створювати більш в'язкі і важкі розчини. Вибрати і замовити будь-який міксер абсолютно нескладно. В каталозі різні види устаткування представлені дуже доступно. Для замовлення тієї чи іншої моделі Вам потрібно лише оформити замовлення. Не мине так багато часу, як Ви отримаєте те, що давно шукали. Будівельний міксер дозволяє заощадити час і робить будь-яку роботу максимально комфортною.
Купити міксер будівельний, придбати міксери для бетону, фарб, Фіолент, Sparky Спаркі, Metabo Метабо, Bosch Бош. Каталог міксерів, ціна, доставка по Україні, Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Ужгород

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ