0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Монтажні пили / Відрізні пилки

Товарiв в категорії 23
12

Товари від 1 до 12 з 23

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Монтажна пила купити треба кожному.

Вона ж відрізна пила. Якщо вам потрібен невеликий переносний верстат, який потрібен для розпилювання металу, це означає що ви хочете купити монтажну пилу або відрізний верстат або купити відрізну пилу - це один і той же інструмент, просто його кожен називає по різному. І все назви правильні. До речі вони виглядають як пила торцювання або дискова пилка. Фактично пила монтажна або відрізний верстат і є однією з різновидом дискових пилок. Конструктивно вона влаштована таким чином: це стаціонарний верстат, призначений для постійного виконання відрізних робіт, відрізки різних деталей, для поперечної різання. Вони можуть різати деталі тільки під прямим кутом, на відміну від торцювання, у якій диск може нахилятися під різними кутами.

Якщо відрізна пила необхідна для різання деталей під кутом, це здійснюється зміною кута нахилу самої деталі вона кріпиться спеціальними лещатами. До речі ще важлива відмінність від ручного дискової пили (циркулярної пилки). Ручні пили, як випливає з назви, предназначни для роботи інструментом у висячому положенні - ви йдете до заготівлі простіше кажучи. При цьому складно дотримуватися рівної лінії різу. Крім того, якщо має бути багато різати, то людина просто може втомитися - це фізично важко. Верстати відрізні встановлений стаціонарно - ви просто підносите заготовку до нього - рез буде рівним і ідеальнимю

Що треба знати про пилу монтажну

У відрізного верстата ріжучий елемент - це спеціальний диск по металу. Диски бувають наступних ттіпов:

  • абразивним (звичайним),
  • победітовим,
  • дисками з твердосплавними напайками.

Так само пілочні використовують для прямолінійного пропилу, високо якісної розпилювання деревинно-плитних матеріалів і дерева будь-яких порід. Для кожного виду робіт підбирається своя пила - завсе від потужності, частоти обертів, матеріалу диска. Купити відрізний верстат не складно. Як правило їх беруть на виробництво і невеликі цехи. У нас є досить великий вибір потрібного вам інструменту В нашому інтернет магазині ви зможете підібрати будь-який потрібний вам інструмент, відсортувавши за необхідними вам параметрам. Зателефонуйте і наші фахівці Закрома допоможуть вам у виборі. І ціна вас приємно здивує. Відрізна пила купити ціна.

Якщо Вам потрібно,  наші інженери та менеджери завжди з радістю зможуть Вас проконсультувати та підібрати відрізну пилку. Слід зауважити що ми можемо зробити доставку монтажної пилки по всій Україні – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Ужгород та багато інших міст.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ