0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Відбійні молотки

Товарiв в категорії 63
12

Товари від 1 до 12 з 63

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Відбійний молоток найпотужніший ручний інструмент.

Відбійний молоток відомий вже більше ста років. Інженер Георг Лейнер винайшов його в 1987 році. При цьому станковий варіант був відомий ще раніше - в 1850 році. На початку ХХ століття він був навіть певним символом індустріалізації. Цей електроінструмент є мабуть самим потужним серед всіх

Принцип роботи такого молотка полягає в наступному. Робочим органом є долото (піку) виготовлене із спеціального металевого сплаву. Під час роботи, на робочий орган прилади подаються механічні вібрації від бойка з частотою близько 20 Гц. Бойок приводиться в рух, яким або приводом. За типом приводу такі пристрої діляться на наступні категорії: електричні, гідравлічно, бензинові та пневматичні.

Відбійні молотки використовуються для розколювання і / або розпушення різних матеріалів: бетону, асфальту, цегли, осадових порід і т.д. Але головне, запам'ятайте, якщо ви хочете купити перфоратор замість відбійника, це може вам вилитися в ремонт перфоратора! Прибдати відбійний молоток ви можете в нашому інтернет магазині Закрома

Варто особливо відзначити, що для роботи з таким обладнанням необхідна велика фізична сила. Тому, якщо ви захочете купити пристрій, підбирайте такий, з яким зможете впоратися. Останнім часом популярність завойовують електричні види. У нас ви можете купити моделі Sparky, які наводиться в дію електрикою.

У нас Ви можете купити придбати відбійні молотки Sparky, Metabo, Makita, Einhell, Зенит. За небхідності ві можете проконсультуватися в наших фахівців щодо технічних характеристик обладнання. Слід зауважити що ми можемо зробити доставку відбійного молотка по всій Україні – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Ужгород та багато інших міст.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ