0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Пили дискові / циркулярні

Товарiв в категорії 120
12

Товари від 1 до 12 з 120

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
12
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Купити пилу дискову, придбати циркулярку - незамінна річ для теслі.

Дискова пилка дуже хороший помічник для будинку. Якщо ж ви займаєтеся теслярськими роботами або будівництвом, в такому випадку вона для вас буде просто незамінною. Інша назва такого обладнання - циркулярна пила. Вона служить для прямих розрізів різних матеріалів. Це може бути деревина, пластик, камінь ДВП, кольорові метали, акрил, гіпсокартон і т.д.

Якщо ви хочете купити такий електроінструмент, запитайте себе, що ви будете різати і як часто. Циркулярна пила вибирається по потужності, глибині прорізу. Ще один важливий параметр це кількість зубів на диску. Від цього залежить, який матеріал може пиляти цей пристрій.

Циркулярна пила (дискові пилки) - ручний інструмент для точного поздовжнього і поперечного різання по дереву і металу. Вони являють собою сталевий диск, на поверхню якого по колу нанесені ріжучі зуби.
Класифікація за призначенням

 • для поздовжнього розпилювання деревини;
 • для поперечного розпилу деревини;
 • для розкрою ламінату і інших плитних матеріалів;
 • для різання кольорових металів.

За глибиною пропила вона може належати до одного з чотирьох типів

 • малі з глибиною пропила 40-46 ММ;
 • середні - 50-55 мм;
 • великі - 65-70 мм;
 • професійного класу - 65-140 мм.

Якщо вам потрібна вона для дачного, або заміського будинку, ви можете купити дискову пилу варіант невеликої потужності. Якщо ж ви займаєтеся будівництвом, або столярними роботами, або ж маєте цех по деревообробці, вам варто задуматися про покупку серйозної моделі. Причому, здолати онлайн замовлення в нашому інтернет магазині дуже легко і швидко.

У нас Ви можете купити придбати циркулярні пили (дискові пили) Makita Макіта, Метабо Метабо, Bosch Бош, Дніпро М, Зеніт, Eihhell Енхель, Sparky Спаркі, Крафт Крафт. В нас найкраща ціна, також в нас є доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Рівне, Тернопіль, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ