0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Приналежності, Матеріали

Товарiв в категорії 39
12

Товари від 1 до 12 з 39

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Якісні розхідні матеріали, витратні для Ваших електроінструментів

гою абразивних кіл проводиться механічна різання твердих металів. Такий спосіб дозволяє точно і швидко обробляти як металеві вироби, так і вироби з гіпсокартону, цегли, каменю, мармуру або бетону. Для зачистки зварних швів або поверхні металу використовуються відрізні і зачисні круги. Зручність у поводженні з такими деталями вирішує безліч побутових і виробничих проблем. Абразивні круги або диски призначені для точної, якісної обробки різних форм виробів з металу або пластмаса. Такі кола мають найпростішу конструкцію і складаються з абразивного матеріалу, армировочной сітки і паперу з етикеткою. Чим м'якше опрацьований матеріал, вище тим повинна бути твердість абразивного кола, і навпаки.

Ми допоможемо Вам підібрати і купити приналежності, витратні і набори пристосувань для будь-якого електроінструменту

ом, а набори вставок призначені для робіт з різьбовими з'єднаннями. Такі вставки виготовлені з хром-ванадієвої міцної сталі, яка володіє довгим терміном служби. Всі пристосування укомплектовані в спеціальні кейси, що полегшує їх зберігання і транспортування. При роботі в автомайстерень дуже часто потрібно виконати розбирання безлічі різьбових з'єднань, тому майстру необхідно завжди мати під рукою спеціальні насадки. Придбання набору біт для шуруповерта буде затребуваним на СТО, а також в побуті, при роботі з електротехнічним обладнанням або меблями. Зазвичай ціна набору викруток і біт залежить від повноти комплектації і якості виробів. Переваги придбання таких наборів складаються в вигідною ціною, в порівнянні з покупками приладдя в роздріб. Крім того, всі комплекти продумані, а предмети, що знаходяться в наборах, мають однаково високу якість.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ