0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Степлери

Товарiв в категорії 4
12

Степлери - електроінструменти особливого призначення

Степлери є спеціальними електроінструментами, які призначені для полегшення процесу забивання скоб, цвяхів, шпильок, заклепок в меблевому виробництві, а також при здійсненні різних оздоблювальних і ремонтно-будівельних робіт. Електростеплера нерідко називають «будівельним пістолетом». Залежно від потужності і призначення пристрою, калібру і специфіки кріплення, за допомогою електростеплера можна сміливо кріпити плівки, лінолеум, тканини, шпон, фанеру, рейки і дошки. Такий пристрій швидко і міцно закриває елемент кріплення з одного удару. Від оператора вимагається лише вибрати місце для скоби або цвяхи і натиснути на спусковий гачок. Крім цього, потрібно вчасно вставляти касету зі скобами, які подаються до ударнику пружинним механізмом. Такий електроінструмент істотно покращує якість роботи майстра і прискорює її процес. Все степлери влаштовані приблизно однаково: забивання скоб і цвяхів відбувається в результаті спрацьовування спеціального пружинного механізму, який приводить в дію ударник. Пружина такого механізму зводиться електромотором. Поділ електростеплера на побутові і професійні позначається на їх швидкості роботи. Так, побутові пристрої здатні виробляти не вище 20-ти ударів в хвилину, в той час як професійні інструменти мають більш об'ємний ресурс роботи, та й самі по собі вони міцніші, зручніше і надійніше.

У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити степлери для різних цілей

за допомогою яких спрощуються багато операцій, пов'язані зі складанням меблів. Степлери для скоб (скобозабивні пістолети), Заклепочники і гвоздезабівателі - це різновиди степлеров по типу витратних матеріалів. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити степлери від надійних виробників за низькими цінами. У продажу є як побутові, так і професійні будівельні (меблеві) моделі. Обидва види даного електроінструменту можуть працювати і з скобами, і з цвяхами. Кожен степлер має ергономічний дизайн, обладнаний двухкомпонентной рукояткою, спеціальним пристроєм, що вказує на залишкову кількість скоб, а також блокуванням від непередбаченого включення. Інструмент зберігається в кейсі з пластика, який зручний при транспортуванні. При виборі степлера необхідно пам'ятати про те, що його тривалий термін експлуатації гарантується використанням фірмових витратних матеріалів. Купити степлер з доставкою Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Рівне

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ