0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Стійки, верстати

Товарiв в категорії 10
12
12

Купити стійку для дриля, купити станину для болгарки

Для відрізання металу болгаркою в промислових масштабах рекомендуємо скористатися спеціальною стійкою. Таким чином звичайна УШМ перетворюється в цілий верстат-монтажну пилу. У цій металевій конструкції надійно фіксується углошлифовальная машина для отримання більш високої точності і швидкості обробки деталі.
Переваги використання станини

Стаціонарне застосування болгарки, або углошлифовальной машини, дає можливість:

  • максимально точно розмістити оброблювану деталь в ушм на стійці. Це важливо, коли потрібно відрізати деталь певного розміру;
  • підвищити безпеку при роботі з інструментом, адже це забезпечує точну траєкторію руху диска;
  • збільшити швидкість роботи, створюючи додатковий тиск диском на оброблювану деталь.

Головний параметр стійки для болгарки
Вибір станини залежить в першу чергу від діаметру диска болгарки. Необхідно, щоб він відповідав діаметру, на який розрахована станина. Існують моделі, які призначені для роботи тільки з одним розміром, наприклад, діаметром диска 115 мм. Однак при необхідності можна придбати станину, яка призначена для двох типорозмірів, наприклад, 115 і 125 мм. Вибір за цим параметром залежить від особистих переваг.

Основні переваги

Верстати і стійки стануть незамінними помічниками в гаражі або в будь-якій майстерні. Такі пристосування дозволяють не тільки зберігати металеві інструменти, а й продуктивно працювати з ним. Верстати і стійки хороші з наступних причин:

  • не займають багато місця;
  • виготовляються з якісних матеріалів;
  • є досить надійними;
  • зручні при експлуатації і під час транспортування.

У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете придбати якісні пристосування від таких відомих виробників, як: Metabo FORTE, SPARKY, Vitals, Black & Decker. Вся продукція перевірена, надійна і сертифікована, при цьому має прийнятну ціну. Також на кожен товар дається гарантія. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, Ви в будь-який час можете звернутися в сервісний центр, наші фахівці з радістю допоможуть Вам.

Купити придбати стійку для дриля або верстак ві можете в нашому інтернет магазині ZAKROMA з доставкою по Україні, купити з доставкою Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Маріуполь

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ