0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Кутові шліфувальні машини (болгарки)

Товарiв в категорії 410
12

Товари від 1 до 12 з 410

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Історія Углошліфмашінка (болгарки, УШМ).

Кутова шліфувальна машина електроінструмент, який, мабуть, має найбільшу кількість синонімів. Така машина може також називатися УШМ і навіть болгарка. Болгарка - це назва має ходіння тільки на території країн колишнього СРСР. Ця назва бере свою історію з 70-х років. У той час купити таке обладнання можна було тільки виробництва Болгарії. Інших просто напросто не було.

Таке обладнання, мабуть, один з найбільш універсальних інструментів, як наприклад, перфоратор або дриль. За допомогою нього ви зможете не тільки шліфувати і полірувати різні поверхні. Болгарка так само може розрізати за допомогою відрізного кола різні тверді предмети - камінь, плитку, цегла і т.д. Саме тому ви повинні купити її для будинку. При цьому варто звернути увагу на наступні параметри. УШМ характеризується потужністю двигуна і діаметром абразивного круга. Звичайно ж, професійне пристрій має велику потужність і може працювати більш довго. Для будинку ви можете купити болгарку з більш скромними характеристиками. 

Наш інтернет магазин Zakroma представляє вам широкий спектр УШМ. Ви можете в нас придбати болгарку Metabo Метабо, Makita Макіта, Sparky Спаркі, Дніпро М, Bosch Бош, Зеніт, Craft Крафт, Арсенал, Flex Флекс, TexAC Техас. Ми маємо як професійний інструмент, так і для побутових потреб. Різних потужностей, з різними діаметрами дисків.

При необхідности ми можемо провести для вас консультацію. Також ми можемо зробити для вас доставку по всій Україні. І знайте, що в нас  найкраща ціна в Києві з доставкою по Україні: Київ , Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Маріуполь

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ