0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Дизельні генератори

Товарiв в категорії 54
12

Товари від 1 до 12 з 54

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити дизельний генератор - це вигідна покупка

Дизельні генератори є флагманами серед пристроїв, які здатні забезпечити автономне енергопостачання. Їх можна використовувати для безперебійного живлення котеджного або заміського будинку, лікарні, супермаркету або цілого селища. Найчастіше великі моделі називаються дизельними електростанціями. Основні їх переваги - це здатність тривалої безперебійної роботи, яка може обчислюватися тижнями. Більш низька вартість дизельного палива. Так само вони здатні забезпечувати електрикою велика кількість споживачів. Так само дизельний тип більш тихий, в порівнянні з бензиновими аналогами. Вони мають більш високий ККД у порівнянні з іншими видами палива, наприклад бензин або газ. На краще, в будь-якому випадку, перед тим, як купити генератор, зверніться до фахівця.

Деякі пристрої комплектуються автоматичними системами, які включаються в тому випадку, коли в електричній мережі пропадає напруга. В такому випадку ви отримуєте повністю автоматичну систему резервного електричного живлення.

В нашомі інтернет магазині zakroma.con.ua ви можете придбати дизельний генератор будь якої потужност для різних потреб. Але саме головне, ви можете купити в нас дизельні генератори з доставкою по всій країні - Київ, Харків, Одеса, Полтава, Дніпро, Чернівці, Суми, Кривий Ріг, Маріуполь. Також в нас є установка, консультації. Ми завжди допоможемо вам

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ