0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Газові генератори

Товарiв в категорії 14
12

Товари від 1 до 12 з 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вирішили купити газовий генератор або газову електростанцію?

Газові генератори - це сучасні продуктивні електростанції домашнього або промислового типу працюють від зрідженого (LPG; пропан-бутан) або природного (NG; метан) газу. Існують різні моделі пристроїв, які можуть працювати як від балона, так і центрального газопроводу. На ринку України представлена ​​велика кількість виробників і моделей таких установок. Найвідомішими з них є бренди як Vitals (Виталс) та інші. Перш ніж придбати генератор на газу вам потрібно звернути увагу на термін гарантії пристрої, потужність устройтва, вид палива, витрата палива, наявність гарнтійний сервісних центрів, але луше за все звернеться до професіонала своєї справи.

Генератори працюють на газовому паливі мають велику кількість позитивних свій на відміну від своїх аналогів (бензинові та дизельні установки):
- При роботі пристрою на газу, деталі двигуна зношуються набагато менше;
- Низька вартість палива, що призводить до низьких витрат при роботі;
- Мінімальна викидання вихлопних газів;
- Автоматичне включення в випадки відсутність основного джерела живлення;
- Чи не вимагають постійного регулювання або дозаправки;

Як відомо, існує кілька основних призначень генераторів - це аварійне, автономне і резервне живлення електрообладнання, інструменту та іншої техніки з яким газові електростанції легко справляються. З цього ми рекомендуємо придбати собі в приватний будинок або на дачу таке утройство, що б уникнути таких ситуаци і застрахувати себе, а менеджери нашого інтернет магазину Zakroma допоможуть вам підібрати газовий генератор, ціна якого вас приємно здивує! В нас ви можете купити газовий генератор - бо в нас найкраща ціна, придбати газовий генератор з гарантією і доставкою по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Тернопіль, Запоріжжя, Миколаїв, Ужгород, Полтава, Суми, Черкаси, Кропивницький

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ