0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Стабілізатори напруги

Товарiв в категорії 78
12

Товари від 1 до 12 з 78

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити стабілізатор - це заощадити на обладнанні

Стабілізатор напруга - апарат, призначений для стабілізації (вирівнювання) напруги, захисту електричної мережі поступаемого в підключене устаткування і інші інструменти. Забезпечуючи стабілізовану навантаження стабілізатор, напруги мереж знаходиться в певних межах. У випадки виходу напруги електричної мережі з цих рамок, стабілізатор виконує роль «вимикач» і відключає підключення прилади до нього.

Види стабілізаторів напруги і їх застосування.

Стабілізатори напруги, в першу чергу, прийнято ділити на два види: однофазні (220 В); трифазні (380 В). Працюю, ці апарати однаково, відмінністю є спосіб підключення Вольтододаткові обмоток і видів електронних компонентів.

Однофазний стабілізатор напруги спочатку призначені для побутового використання. Побутова техніка, напівпрофесійний і професійний електроінструмент, комп'ютерна та інша техніка, яка працює від електричної мережі з напругою 220 вольт.

Трифазний стабілізатор напруги найчастіше використовується в промисловості, де електрична мережа працює з напругою 380 вольт. Спочатку до них підключають потужні електроінструменти і будівельна техніка.

Стабілізатор напруги купити без вказівки даної інформації буде абсолютно не правильно і не професійно.

Який придбати стабілізатор напруги по хорошей цене?

Вибираючи стабілізатор, потрібно враховувати наступні правила:
- Стабілізатор, що живиться від мережі з напругою 90 вольт потрібно використовувати сімісторний;
- При підключенні зварювального обладнання, потрібно купувати стабілізатор сісмісторного типу (СНС) з твердотілим реле на сімісторов;
- У випадки зниження напруги на вході мережі - це призводить до падіння потужності стабілізатора. У таких випадках не потрібно купувати стабілізатор з запасом потужності перевищують потужність обладнання в 2 рази;

Інтернет магазин zakroma.com.ua допоможе Вам підібрати і купити стабілізатор напруги відповідний для Вас за якістю і надійності техніки

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ