0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Зварювальні генератори

Товарiв в категорії 4
12

Зварювальний генератор зручний для зварників.

Зварювальний генератор є специфічним генератором. Фактично ви можете його використовувати як звичайний генератор або електростанцію. Але його головна відмінність полягає в тому, що до нього можна підключати і зварювальний апарат. До простого Подоння пристрою підключатися зварювальний апарат не можна.

З огляду на його специфіку і вузьку спрямованість, його вартість вище, ніж звичайних аналогів. Тому якщо ви не плануєте підключати зварювання, не варто його купувати. Якщо ж у вас є зварювання, то вам необхідно його придбати. Він може витримувати навантаження, які зварювальний апарат дає на генератор і дозволяє підтримувати постійну зварювальну дугу.

Генератор для зварювання незамінний для аварійних бригад і аварійних робіт. Тому що це дає можливість забезпечити місце роботи електрикою, підключати електроінструменти, зварювання, давати освітлення і т.д. Перед тим як купити генератор, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями.

В іншому обладнання такого класу схоже на звичайні генератори - є бензинові і дизельні різновиди, відрізняються за потужністю і т.д.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ