0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Зарядні і пускові пристрої

Товарiв в категорії 57
12

Товари від 1 до 12 з 57

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
12
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Купити пуско зарядний пристрій для автомобіля - уникнути проблем взимку

Уникнути проблем, пов'язаних із запуском двигуна в зимовий період експлуатації, дозволяє зарядний пристрій для автомобільного акумулятора. Цей тип обладнання широко представлений в нашому інтернет-магазині. Найчастіше труднощі з запуском на морозі відчувають автовласники, які використовують акумулятор досить тривалий час. У продажу в інтернет-магазині представлені пуско-зарядні пристрої (ПЗУ) для автомобільних акумуляторів побутового і професійного класів, використовуваних в автомайстерень.

Класифікація пуско-зарядних пристроїв
За виконуваної функції діляться на:

 • Зарядні пристрої необхідні для відновлення заряду акумулятора, проте не здатні запускати двигун машини, можуть працювати в звичайному і прискореному (BOOST) режимах.
 • Пусковий обладнання використовується для «оживлення» АКБ і запуску двигуна автомобіля.
 • Зарядно-пускові пристрої виконують обидві функції по запуску двигуна і підзарядці акумулятора.
 • Зарядно-розрядні пристрої призначені для зарядки промислових акумуляторів, більшість з яких можна заряджати тільки після їх повної розрядки (саме для цього і потрібна функція розряду).

Основні технічні характеристики пускохарядних устрйоства
Вихідна напруга визначає сумісність пуско-зарядного пристрою з вашим акумулятором. Вольтаж АКБ повинен збігатися з можливостями пристрою, в іншому випадку акумулятор вийде з ладу. Дане значення може становити 12 В - для легкових і малотоннажних вантажних автомобілів, і 24 В - для великих вантажних машин.
Струм зарядки вибирається, виходячи з ємності акумулятора. Наприклад, для свинцевого ємністю в 150 А / ч в звичайному режимі рекомендується струм зарядки в 15 А.
Напруга ПЗУ обов'язково має бути 220 В, щоб підключити його до електромережі. Будьте уважні: зустрічаються ПЗУ на 110 В, які відповідають європейському стандарту.
Якщо у вас ще є питання, ви можете зателефонувати в наш інтернет магазин zakroma.com.ua і наші фахівці прокнсультіруют вас. У нас ви можете придбати заррядние і пуско-зарядні пристрої з доставкою по Україні - Київ, Львів, Одеса, Чернівці, Харків, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ