0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

There are no products matching the selection.

Дана група товарів нашого магазину називається саме «Для походу в гості» не випадково. Тут представлені набори для фондю, барбекю і набори столових приладів, розраховані на компанію з кількох чоловік.

Хочете влаштувати теплі дружні посиденьки з неповторним смаком гарячого швейцарського сиру? Тоді набір для фондю від кращого посудного бренду BergHOFF якнайкраще підійде для цього. А піднісши в подарунок друзям і близьким набір для барбекю або кавоварку на кілька чашок, Ви створите відмінний привід зустрічатися ще частіше на пікніках біля багаття і за чашкою кави вдома.

Будь-який з запропонованих сімейних подарунків неодмінно буде високо оцінений тими, хто його отримає з ваших рук. Адже він одночасно є і приємним знаком уваги, і корисним в побуті підмогою. Не чекайте приводу для сімейних і дружніх зустрічей, а створіть його своїм подарунком!

Джерело: Олег Литвиненко

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ