0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Аератори

Товарiв в категорії 14
12

Товари від 1 до 12 з 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Високопродуктивні аератори для садових робіт

Аератори представляють собою спеціальні пристрої, які призначені для якісного очищення грунту і його повноцінного насичення водою і киснем. Процес обробки верхнього шару грунту при цьому відбувається за допомогою занурення дротяних зубів аератора в гумус і його подальшого розпушення. В результаті з землі знімається сміття у вигляді листя, моху і трави, - це покращує доступ поживних речовин і води до кореневої системи газонного покриву. За допомогою аераторів можна швидко і безперешкодно видалити торішню траву, бур'яни та іншої органічне сміття. Таким чином, збільшується природне зростання газонної трави, а також підвищується опірність рослин до посухи, поліпшується насичення ґрунту киснем. В каталозі інтернет-магазину Amazin представлений широкий асортимент високоякісних аераторів, які стануть незамінними помічниками в догляді за зеленим газоном або трав'яний галявиною.

Вигідні переваги, щоб купити аератори в інтернет-магазині Zakroma

Аератори оснащені обертовим валом з тонкими дротяними зубами. З їх допомогою здійснюється розпушення грунту, в результаті чого відбувається очищення поверхні грунту і поліпшується доступ кисню до коренів рослин. У відповідному розділі інтернет-магазину Amazin Ви можете вибрати відповідну модель аератора за зниженою ціною. Такий апарат допоможе Вам підтримувати газони і присадибні ділянки в належному стані. Можливий вибір механічного, електричного або бензинового аератора, - в залежності від умов роботи. Механічні аератори - найпростіші агрегати. Аерація грунту здійснюється завдяки механічному пересуванню самої техніки, при цьому відбувається рух вала з ножами, які і проріджують грунт. Електричні аератори - легкі і компактні агрегати, які використовуються на галявинах, невеликих газонах і присадибних ділянках. Радіус робочої зони при цьому визначається довжиною мережевого кабелю такого апарату. Бензинові аератори - високопродуктивні машини, які призначені для роботи на великих територіях. Вони мають відчутну вагу і вимагають періодичної заправки паливом. Щоб зробити правильний вибір і купити аератори в нашому інтернет-магазині, скористайтеся консультацією наших фахівців. При виборі даного пристрою важливо врахувати характер грунту і розміри оброблюваної ділянки. Ціна такого апарату залежить від його функціонального оснащення і продуктивності. Природно, чим вище його технічні показники, тим вище буде вартість. У нашому магазині представлені аератори від надійних виробників, якість продукції яких не викликає ніяких сумнівів. В нашому інтернет магазині ви можете придбати аератор, вертикуттер, краща ціна, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Полтава, Суми, Миколаїв, Чернівці, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ