0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Бензопили

Товарiв в категорії 198
12

Товари від 1 до 12 з 198

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Придбати бензопилу. Види бензопил. Застосування бензопил.

Бензопила відома ще з початку XX століття. При цьому вона мала своїх попередників, які наводилися в рух іншими приводами: паровим, механічним, ручним і т.д. Однозначно складно сказати, хто перший почав виготовляти даний вид садової техніки. Кілька виробників оскаржують право першості. Однак першим достовірним задокументованим фактом, є виробництво ланцюгових пил з бензиновим двигуном, інженером і підприємцем Андреасаном штиль (Andreas Stihl) в кінці 20-х років XX століття. До речі першу бензинову ланцюгову пилу обслуговувало два людини, і вона важила близько 50 кг.

Звичайно ж, зараз вони дуже змінилися. Більше кількість виробників пропонують продукцію на будь-який смак. Якщо ви хочете купити пилку, вам в першу чергу треба зрозуміти, з якою метою ви будете її використовувати. Умовно їх можна розділити на домашні, підлозі професійні та професійні. Перед тим як купити бензопилу, або купити електропилку, Вам необхідно зрозуміти, як ви будете її використовувати - час від часу або професійно.

Домашні типи розраховані на роботу до 24 годин місяць. Як правило, вони мають невелику потужність і довжину шини. Це ідеальне рішення для дачі або заміського будинку, коли треба заготовити дрова або розпиляти брус. Полу професійні мають більший моторесурс і, як правило, мають велику потужність. За допомогою такої пилки можна виконувати будь-які роботи, від валки дерев і будівництва до заготівлі дров.

Професійні розраховані на роботу безперервну роботу до 15 годин на добу. Вони мають найдовші шини і потужність до 6 к.с. При цьому їх моторесурс становить до 2000 годин - це в кілька разів більше ніж у домашніх пив. На даний момент на ринку існує цілий ряд виробників якісних бензопил. До них відносяться Bosch, Sparky, Makita, а також багато інших. Наш інтернет магазин може запропонувати вам купити ланцюгову бензопилу під будь-які види робіт. Від домашньої, до професійної бензопили.

У нашому інтернет магазині zakroma.com.ua ви можете купити ланцюгову бензинову пилу STIHL Штиль, Husqvarna Хускварна, Oleo-Mac, Hyundai, IKRA Mogatec, Forte, Дніпро М, AL-KO і багато інших. У нас величезний вибір. Є сотні моделей бензопил. У нашому магазині ви зможете вибрати те що вам потрібно. Так само в нашому інтернет магазині найкраща ціна, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Полтава, Суми, Миколаїв, Чернівці, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ