0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Ддроворуби

Товарiв в категорії 6
12
12

Дроворуби - незамінні помічники в приватному господарстві

Дроворуби, тобто дровокольні верстати, - незамінні помічники в приватному господарстві. Вони призначені для розпилювання і колки колод з будь-яких порід дерев. Розпилювання деревини здійснюється за допомогою ланцюгової або дисковий пилки. Такий садовий інструмент служить ефективною заміною ручної праці, він здатний з легкістю розрубати кругляк сосни, або заготовити дрова. Серед основних переваг даного інструменту можна виділити високу безпеку праці. Цей важливий ознака ставить електро- або бензоколун (дровокол) на кілька позицій вище звичного сокири. Практично всі дровокольні верстати мають масивний корпус і раму, на якій розміщений розщеплює клин. Передбачений гидроцилиндр з поршнем нагнітає необхідне зусилля. Багато моделей дровоколов оснащені додатковою підставкою, за допомогою якої можливе застосування інструменту на оптимальній висоті. Транспортування дровокольного верстата здійснюється за допомогою зручних коліс. Будь-дровокол характеризується високим рівнем автоматизації. Серед важливих технічних характеристик даного інструменту слід зазначити зусилля розщеплення, довжину зазору, максимальну висоту підйому і подачу (швидкість ходу поршня).

Чому так вигідно купити дроворуби в нашому інтернет-магазині?

Купити дроворуби з метою суттєвого полегшення процесу розколювання дров - значить забезпечити високу продуктивність праці. Пропонуємо придбати один з якісних дровокольного верстатів за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині zakroma.com.ua. Всі моделі даного інструменту створені для легкої, швидкої та безпечної заготівлі дров. Робота оператора при цьому значно спрощується: він повинен всього лише підкладати деревину. Експлуатація такого апарату характеризується відсутністю вібрації, малошумність і високою продуктивністю. Серед позитивних технічних показників такого інструменту слід зазначити можливість миттєвої зупинки роботи, наявність потужного електродвигуна, ручного розблокування інструменту, спеціальних ручок для маневрування, а також зручних коліс для транспортування апарата. З усіх питань придбання дровоколов від надійних виробників звертайтеся до менеджера нашого інтернет-магазину. Він підкаже більш відповідну модель даного інструменту і погодить з Вами всі деталі покупки. Вибирайте продукцію тільки від надійних виробників! Ми з радістю допоможемо Вам визначитися з вибором електроінструментів і надамо безкоштовну консультацію. Придбати дровокол - найкраща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ