0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Двигуни

Товарiв в категорії 83
12

Товари від 1 до 12 з 83

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Придбати двигун не проста задача.

Двигуни універсальні і можуть бути встановлені на будь-яку техніку, де силовий агрегат живиться бензином або дизельним. Відповідно ви можете купити дизельний двигун або купити бензиновий двигун. Найчастіше мотор купують на і встановлюють на мотоблоки або культиватор або саморобні міні-трактора. Однак, також нерідко двигун встановлюється на мотопомпи та генератор, снегоуборщики, віброплити різну будівельну, сільськогосподарську та садову техніку. Але не треба забувати, що якщо ви хочете купити двигун, то для його установки необхідна хоча б мінімальні знання. Тому уважно вивчайте всі технічні нюанси.

Перед запуском двигуна зверніть увагу на картонну коробку: Як правило двигуни постачаються без масла (не забудьте залити масло перед початком використання). Це основаі до бензинових і дизельних моторів. Обов'язково читайте інстуркції. перед установкою або запуском. Рекомендується після покупки добре обкатати двигун: дати попрацювати йому на холостих обертах, щоб компресійні кільця притерлися до поршневий, не використовувати більше, ніж на 3/4 потужності. Після перших 20-25 годин роботи найкраще поміняти масло. Часто нові мотори вибирають власники старих мотоблоків, приймаючи рішення замінити старий, що не економічний і галасливий двигун або вийшли з ладу, на новий, компактний, тихий. Наш Інтернет магазин zakroma.com.ua хоче допоможе Вам з вибором. Ми допоможема Вам купити двигун, купити бензиновий двигун, купити дизельний двигун. Крім того в нас найкраща ціна в Україні, краща, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ