0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Електропили

Товарiв в категорії 93
12

Товари від 1 до 12 з 93

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити електропилу. Види електропил, застосування

Електропила є незамінним помічників при роботі в заміському будинку або на дачі. Ланцюговий тип цього пристрою має ряд переваг перед бензиновим. Якщо ви думаєте що робити, купити електропилку або купити бензопилу, ви повинні пам'ятати, що електрічесікй варіант набагато простіше конструктивно, що відповідно робить її більш надійною. Вона не вимагає використання бензину і спеціального масла, що робить більш дешевої вартість експлуатації. У роботі вона практично безшумна, в порівнянні зі своїм бензиновим побратимом. Так само відсутня і характерний запах масла і бензину, і вам не треба буде посилено виводити запах бензину після роботи. Крім того місце зберігання завжди буде чистішим. Також дана садова техніка пила простіша і набагато дешевше в ремонті.

Якщо ви захочете купити ланцюгову електричну пилку, вам треба керуватися тими ж параметрами, які використовуються при підборі бензинової. Це в першу чергу довжина шини та потужність двигуна. Саме за цими параметрами можна зрозуміти, наскільки велике дерево і як швидко ви зможете спиляти за допомогою такого пристрою. У нашому інтернет магазині вzakroma.com.ua ви можете придбати електропилу на будь який смак, Купити ланцюгову електричну пилку. Купити електропилу Bosch Бош, Makita Макіта, Дніпро М, Sadko Садко, AL-KO АЛКО, IKRA Mogatec, Forte за доступною ціною, гарантія, доставка Україні. Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Маріуполь.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ