0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Ковзанки садові

Товарiв в категорії 1
12

Ковзанки садові допоможуть Вам облаштувати присадибну ділянку

Щоб зробити ділянку перед будинком ідеально рівним або засіяти газон, без спеціального садового катка не обійтися. За допомогою цього зручного пристосування можна вирівняти грунт для посадки газону, а також легко і швидко облаштувати гравійні доріжки на присадибній ділянці. Ковзанки для газону є ручні інструменти, головне призначення яких - підготовка та благоустрій газонів різних площ. Такий інструмент оснащений спеціальними валиками, а оптимальна ширина виробів дозволяє виробляти роботу за один прохід. Крім того, дані апарати виготовляються з високоякісної сталі, додатково обробленої захисним покриттям з метою запобігання корозії. Таким чином, катки для газону стійкі до різних механічних пошкоджень. Їх проста конструкція гарантує зручність і комфорт при експлуатації виробу і його довговічність. Зручна рукоятка дозволить швидко і без особливих зусиль зробити заплановану роботу. Ковзанки садові - це справжні помічники для ущільнення грунту при формуванні газонів, а також підсипки при виготовленні піщаних подушок для тротуарної плитки або бетонних стяжок. Таке незамінне обладнання серед всієї садової техніки використовуються також для накочення насіння в грунт. Це допоможе захистити їх від негативних зовнішніх факторів - знищення птахами або здування вітром. У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати садовий каток за зниженою ціною.

Пропонуємо купити катки садові від надійних виробників. Придбати садові ковзанки

Садові катки призначені для ущільнення грунту і прикочування насіння після посіву. Вони значно заощадять Ваш час і сили. Такі інструменти забезпечать Вам хороший урожай, оскільки збережуть насіння від сильного вітру і птахів. Крім того, при роботі з садовими катками насіння абсолютно не ушкоджуються. Ручні садові катки нерідко застосовуються для закладки газону, ущільнення і вирівнювання грунту, а також облаштування доріжок. За допомогою такого інструменту на прокатати ділянці значно поліпшується схожість насіння, краще зберігається волога в грунті, підвищується нагрів грунту, що сприяє швидкому росту рослин. Гарний доглянутий сад з акуратними доріжками, газон у вигляді зеленого килима, облаштовані доріжки, - все це допоможе створити садовий каток. Купити катки садові в нашому інтернет-магазині від надійних виробників можна за зниженими цінами. Це оптимальний вибір для виконання різноманітних садових робіт. Такі апарати просто незамінні у благоустрої парків, газонів і присадибних ділянок! Ковзанки садові, У нашому інтернет магазині ZAKROMA ви можете купити садовий валик, купити каток садової для газону, придбати садові ковзанки - найкраща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ