0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Кущорізи / Ножиці

Товарiв в категорії 32
12

Товари від 1 до 12 з 32

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Кущорізи як сучасні інструменти ландшафтної техніки

Для створення ландшафтного дизайну і професійного догляду за зеленими насадженнями використовується спеціальне обладнання під назвою «кущорізи» ( «електроножиці»). Головне призначення такого інструменту - надання гарної форми і доглянутого вигляду дерев і чагарників, а також акуратний зріз поламаних гілок. Можна з упевненістю стверджувати, що кущорізи є найбільш затребуваними серед інструментів ландшафтної техніки. Крім того, дані апарати застосовуються для якісної обробки газонів і галявин. Залежно від способу управління такі інструменти підрозділяються на ручні і навісні, за типом двигуна - на паливні, мережеві та акумуляторні. Ручні кущорізи мають невеликими габаритами і мають невисоку потужність, до апаратів малої потужності відносяться акумуляторні і електричні моделі. Всі апарати забезпечать Вам повну свободу руху, без небезпеки пошкодження кабелю і плутанини проводів. Завдяки унікальному дизайну і наявності ручки з м'якою накладкою досягається ергономіка і оптимальний баланс інструменту. Чисте різання забезпечують ножі з алмазним заточуванням, виготовлені за допомогою лазерної технології. Для максимально високої продуктивності праці передбачена антиблокувальна система різання. Високоякісні придбати кущорізи від надійних виробників Ви зможете придбати за прийнятними цінами в нашому інтернет-магазині zakroma.com.ua. Ми гарантуємо Вам бездоганну якість всієї продукції, що поставляється.

Ми допоможемо Вам купити кущорізи з максимальною вигодою - без переплати

Основним призначенням кусторезов є догляд за чагарниками, деревами і клумбами, підрізання і скошування трави та сільськогосподарських культур, фруктових садами. За допомогою кущорізів можна акуратно підрізати хворі гілки кущів і дерев, залишаючи при цьому рівний зріз, а також зрізати невеликі дерева і кущі товщиною 10-15 сантиметрів. Такі апарати можна використовувати в важкодоступних для газонокосарок місцях. При виборі інструментів потрібно орієнтуватися на такі технічні характеристики моделей, як вага, джерело живлення, потужність двигуна, ергономічність корпусу, простота в управлінні, захист леза від корозії та ін. Купити кущорізи від надійних виробників Мakita, Вosch, Sadko в інтернет-магазині zakroma.com.ua можна за вигідними цінами. У нас Ви знайдете необхідну садову техніку, а також професійний і побутовий електроінструмент найвищої якості! Придбати кущоріз, купити садові ножиці, купити кущоріз, придбати садові ножиці Bosch Бош, IKRA Mogatec, Sadko Садко, AL-KO АЛКО, Husqvarna/ Так само у нас найкраща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк..

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ