0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Масла, Мастила, ГСМ

Товарiв в категорії 13
12

Товари від 1 до 12 з 13

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Масла, мастила, ПММ - все, що необхідно для професійного догляду за електроінструментом

В даному розділі нашого інтернет-магазині «Масла, мастила, ПММ» Ви можете вибрати і придбати мастильну продукцію вітчизняного та зарубіжного виробництва для промислового обладнання, автотранспорту та садового інвентарю. Наприклад, якщо Ви є власником бензопили, Вам необхідно подбати про мастило ріжучих деталей даного електроінструменту. Ми пропонуємо високоякісні масла на глибокоочищеній мінеральній основі, які призначені для змащення ріжучих ланцюгів бензопил. Такі масла мають високі aдгезіоннимі властивостями, в результаті чого забезпечується хороше налипання масла до ланцюга в виробничому процесі. Зазвичай змащення ланцюга здійснюється безпосередньо при зануренні її в ємність з маслом, або шляхом автоматичної подачі масла. Високі змащувальні і протизносні характеристики масел продовжують термін служби ланцюга. Ми з радістю запропонуємо Вам оптимальний варіант мастильних матеріалів від кращих виробників з урахуванням Ваших вимог, цілей і умов експлуатації електроінструменту. У нашому інтернет-магазині zakroma представлена ​​виключно високоякісна мастильна продукція за доступними цінами.

Купити масла, мастило, ПММ - значить забезпечити довговічність електроінструментів

При покупці бензо- або електропили слід заздалегідь подбати про олію для мастила ріжучих ланцюгів. За допомогою якісного мастильного матеріалу зменшується навантаження на двигун електроінструменту. У нас Ви можете купити масла, мастило, ПММ за оптимальними цінами від надійних фірм-виробників Forte, Sturm і ін. Наприклад, придбавши універсальне всесезонне напівсинтетичне масло, можна домогтися гарних енергозберігаючих та протизносних властивостей апарату. Зазвичай в такі масла додаються спеціальні присадки. Якщо Ви плануєте придбати культиватор, мотоблок або генератор, за допомогою напівсинтетичних масел можна запобігти утворенню нагару. Такі масла гарантують надійне змащення навіть при низьких температурах, що досягають -15 ° С. Вони призначені для сучасних типів двигунів і застосовуються в генераторах машин, апаратах малої механізації, газонокосарках, культиваторах, електростанціях, а також придатні для всіх типів двигунів внутрішнього згоряння. Купивши мастило для ланцюга і шини, Ви забезпечите справну роботу бензо- і електропили, для яких необхідна постійна подача мастила для ланцюга. Такий мастильний матеріал вкрай важливий для зниження тертя і вібрації електроінструменту. Мастильна продукція, представлена ​​на нашому сайті, відповідає сучасним специфікаціям і допускам.  У нашому інтернет магазині ви можете купити масло для ланцюгів, купити двотактне масло, олія для 4 тактних двигунів, купити масло для 2 х тактних двигунів, купити компресорне масло. Адже у нас найкраща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк.,

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ