0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Металошукачі

Товарiв в категорії 10
12
12

Купити металошукач - помічник для пригод

Металошукачі призначені для пошуку металевих предметів загублених відпочиваючими в сезон відпочинку (влітку на пляжі, а взимку на гірськолижних курортах) так і предметів які мають історичну цінність (місця великих битв, поховань і поселень). Сучасні металошукачі можуть виявити предмети як в землі, під сніговим покривом так і підводою. На сьогоднішній день існує безліч моделей різних виробників металошукачів які в свою чергу діляться за принципом: ціна, принцип роботи, по застосуванню і комфорту в пошуку. Купити металошукач і складно і легко одночасно. Залежно від ціни, вони мають велику кількість налаштувань і установок, які необхідні як для великих металевих предметів глибоко захованих в землі, так і для виявлення дрібних монет на поверхні. Ціна металошукача залежить від комфорту пошуку, котушки і точності визначення знахідки. При виборі металошукача варто звертати увагу:

  • швидкість і зручність складання;
  • вага (впливає на втому рук;
  • якість екрану (видимість дисплея в сутінках;
  • Зручна в управлінні.

Глибина виявлення металошукача як правило залежить від розміру предмета, чим більше розмір предмета, тим глибше можна його виявити. Збільшити глибину пошуку можна, встановивши котушку більшого діаметра. Але не варто забувати що 50% вартості металошукача - вартість самої котушки. Купити металошукач на даний момент дуже просто - вони в широкому асортименті представлені на ринку країни, все залежить тільки від Вашого вибору моделі і розміру Вашого гаманця. Допомогти вам зробити вибір в покупці допоможе інтернет магазин zakroma.com.ua. В нашому магазині ви можете придбатиi металошукач, купити металошукач. Також в нас краща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ