0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Мінітрактори

Товарiв в категорії 8
12
12

Міні трактора - універсальні машини для виконання широкого спектру садових і сільськогосподарських робіт

Якщо Вам потрібен ідеальний помічник в господарстві, вибирайте мінітрактор. За допомогою такого агрегату можна здійснювати найрізноманітніші роботи: стригти газони, культивувати і додавати добриво в грунт, перевозити вантаж на причепі. Він якісного виконає роботи по збиранню сміття, прибирання снігу та ін. В інтернет-магазині Амазін представлені садові міні трактора, які прості в експлуатації і володіють високими технічними характеристиками. Найчастіше такі машини мають передній привід і оснащені двоступеневої коробкою передач. Рух такого агрегату здійснюється шляхом роботи дво- або чотирициліндрового двигуна внутрішнього згоряння. Мінітрактор призначається для одного користувача, він забезпечений ергономічним кермом і зручним регульованим сидінням. Крім того, в садових мінітракторів є широкі гумові колеса. Потрібно врахувати, що чим ширше колеса, тим менше буде тиск на оброблювану грунт. Для того щоб вибрати конкретну модель минитрактора, перш за все, потрібно визначитися з об'ємом оброблюваної території, а також звернути увагу на технічні характеристики машини: марку двигуна, об'єм паливного бака, наявність навісного обладнання до нього, різні додаткові показники.

Вагомі аргументи, щоб купити міні трактора для приватного господарства

Багато фермерів планують купити міні трактора для здійснення комплексу робіт: оранки, сінокосіння, культивації та міжрядної обробки грунту, транспортування вантажів і багатьох інших завдань. За своєю функціональністю минитрактора підрозділяються на різні види, в залежності від кількості та наявності додаткових пристосувань. Наприклад, у багатьох моделей для садових робіт є функція нагнітання повітря, яка дозволяє збирати скошену траву в спеціальний травозбірник. Такі апарати можуть бути оснащені причепом, щітками різної конфігурації, снігоприбиральної насадкою, граблями та іншими деталями. Чим більше таких пристосувань, тим більше роботи може виконати мінітрактор. Вибір садового мінітрактора залежить не тільки від ціни самого агрегату, але і від вартості додаткових аксесуарів. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір високоякісної садової техніки та здійснюється продаж мінітракторів різних моделей від надійних виробників. Купуючи у нас мінітрактор, Ви отримуєте не тільки якісний товар за прийнятною ціною, а й справжнього помічника для виконання найрізноманітніших садово-городніх та сільськогосподарських робіт. На цій сторінці сайту Ви можете подивитися фото мінітракторів, а також детально ознайомитися з їх технічними характеристиками. Ми готові допомогти Вам зробити правильний вибір з урахуванням Ваших вимог і цілей. В нашому інтернет магазині ви можете придбати міні трактор для присадіної ділянки. Тем більше, в нас краща ціна, доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ