0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Мотоблоки / Культиватори

Товарiв в категорії 214
12

Товари від 1 до 12 з 214

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5


Купити мотоблок або купити культиватор - перша справа для фермара.

Придбати Мотокультиватор, який  з якоїсь екзотики давно перетворився на надійного помічника, без якого вже складно собі уявити присадибну ділянку .. Дана машина ставати невід'ємним атрибутом заміського ділянки, фермерського господарства, дачної ділянки і є, необхідний для проведення робіт на землі. Його головне призначення це обробка землі спеціальними фрезами. Якщо ви маєте кілька соток землі, які необхідно обробити, ви повинні купити мото культиватор. Особливо мотоблок незамінний, якщо треба обробляти ділянки землі, де не може під'їхати важка техніка. Це схили, ділянки між деревами, вузькі смуги землі.

Мотоблоки та культиватори дуже відрізняються одна від одної. Так як сфера застосування цих помічників дуже обширна: від маленьких ділянок до великих площ, то дані машини випускається в різних модифікаціях. Перед тим, як зважитеся купити культиватор, уважно виберете модель. Вони бувають бензинові, дизельні, з двотактним двигуном і чотиритактним. Наприклад, ви можете купити дешевий агрегат з двотактним двигуном. Але він бере більше бензину, більш гучний і має менший моторесур. Тому робіть вибір правильно і вдумливо. Адже іноді вам придбати дешевий мотоблок тип обладнання - він цілком покриє всі ваші потреби.

В нашому  інтернет магазині zakroma.com.ua ви можете купити мотоблок Forte Форте, Sadko Садко, Iron Angel, Weima Вейма, придбати культиватор. В гас найкраща ціна, і є доставка по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк та інші міста та села України.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ