0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Садовий подрібнювач

Товарiв в категорії 23
12

Товари від 1 до 12 з 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
12
Сторінка:
 1. 1
 2. 2Купити садовий подрібнювач, садовий шредер

Даний вид садової техніки став затребуваним відносно недавно. Але купити садовий подрібнювач ставати необхідним майже відразу, після того як ви захочете купити бензопилу. Тому що у вас виникне необхідність в переробці трави, сучків, гілок в дрібний помел. При цьому продукт переаботки можна використовувати як органічні добрива або ж просто для загального зменшення обсягу сміття. Раніше доводилося спалювати зайву траву, гілки, сучки (що само по собі не дуже зручно і досить довго). Але тепер, за допомогою садового подрібнювача, ви за лічені хвилини перероблено все сміття в органічні добрива.

Садові подрібнювачі, які часто називають також подрібнювачами гілок, є гідними помічниками власників присадибних ділянок. Призначення подібних пристроїв полягає в подрібненні різноманітних листя, гілок, бур'янів, засохлої трави. З їх допомогою проводиться утилізація даних відходів, які в подальшому можуть послужити екологічно чистими добривами. Тому садовий подрібнювач купити в Києві вигідно для тих, хто хоче полегшити свою роботу.

Види садових подрібнювачів

 • Подрібнювачі садові прийнято класифікувати, виходячи з виду ріжучих елементів. Отже, виділяють:
 • Роторно-ножові пристрої. Для переробки матеріалів застосовуються ножі з твердих сплавів стали. Використовують такі прилади для утилізації трави, дрібних чагарникових гілок і різноманітних пагонів.
 • Подрібнювач гілок садовий бензиновий або електричний працює за принципом м'ясорубки і оснащений гвинтовим ножем. Сміття виходить у вигляді компостних фрагментів, що містять подробленние частини стебел.
 • Фрезерний подрібнювач являє собою барабан зі спеціальними ножами. Подібний пристрій може перетворити сучки і товсті гілки в дрібні друзки, тому їх використовують для обробки значних площ.

Технічні характеристики і принцип роботи

Неважливо, який ви хочете придбати садовий подрібнювач: бензиновий або електричний ви вирішите придбати, головне звернути увагу на його основні технічні характеристики.

 • Потужність мотора, яка залежить від типу інструменту. Так, професійні моделі можуть мати потужність понад 9 кВт;
 • Найбільший діаметр гілок, які підлягають обробці;
 • Вага пристрою. Деякі моделі важать більше 100 кг;
 • Наявність опціі блокування двигуна, шумозаглушення, автоподача.

Від наявності додаткових параметрів залежить і вартість. Перш ніж купити бензиновий подрібнювач слід визначити площу вашого саду. Це дасть можливість вибрати оптимальний варіант, уникнувши при цьому зайвих витрат.
Принцип роботи даного агрегату досить простий. Обертання передаються безпосередньо або за допомогою ременя або ланцюга з мотора на вал. В цей час в спеціальний короб надходять стебла і гілки, які перемелюють ножі. В результаті виходить подрібнена деревина.

ПОДРІБНЮВАЧ САДОВИЙ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Подрібнювач бензиновий, ціна якого в інтернет-магазині zakroma.com.ua  доступна кожному, володіє такими перевагами:

 • Незначна вага;
 • Компактні габарити;
 • Зручність експлуатації;
 • Висока продуктивність.

Придбати Купити садовий подрібнювач Sadko Садко, Bosch Бош, IKRA Mogatec, придбати садовий шредер купити, відмінна ціна, доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ