0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Снігоприбирачі

Товарiв в категорії 39
12

Товари від 1 до 12 з 39

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Купити снігоприбирач. Що за техніка і де використовується?

Останніх кілька років, наші зими стають все суворішими і суворіше, а обсяг випадає снігу збільшився в кілька разів. При такій великій кількості випав снека, кожна людина стикається з наступними проблемами: Як доїхати на роботу? Як дістатися до магазину за продуктами? І навіть вийти з дому? У таких випадках приходить на допомогу снігоприбиральна техніка, або як ще їх називають "снігоприбиральними машинами" яка відноситься до розділу садова техніка.
Купуючи в нашому інтернет магазині "Amazin" снігоприбиральну техніку вона допомагає вам очистити доріжку біля вашого будинку і прибрати газон від снігу на вашій дачі.


Де використовується снігоприбиральна техніка?

В Україні снегоуборщики купують для використання в домашніх і промислових цілей.
Машини для прибирання снігу, які використовуються в домашніх цілях дуже часто можна зустріти на заміських дачах, в приватних будинках і в не великих ресторанних комплексах. За рахунок невеликих габаритів ціна на снігоочисник низька, а продуктивності досить, до того ж вони легкі в експлуатації для простого користувача який не має технічної освіти.
Промислові снігоприбиральні машини використовуються в різних промислових сферах залежно від типу снігу і розмірів прибирається території. Велика промислова техніка для прибирання снігу стоїть на обслуговуванні Київські та інших міст України. Промислова снігоприбиральна техніка, більш легкого класу, використовується в заміських готельних комплексах, на автостоянках, в сільськогосподарської промисловості і т.п.


Снігоприбиральна машина, які її види та типи?

Придбати снігоприбирачі - він маю багато параметрів, за якими вони відрізняються: починаючи від типу встановленого двигуна і закінчуючи управлінням напрямки і дальністю викиду снігу. На сьогоднішній день, існує два найпоширеніших параметра, згідно яких вибирають собі снегоуборщик: тип двигуна (електричний і бензиновий) і вид ходу машини.
Снігоочисник з електричним двигуном працює від мережі з допомогою шнура. Основні переваги - низька ціна агрегату і простий в експлуатації. Основні недоліки - мала потужності двигуна (до 5-6 к.с.) і погана маневреність через шнура.
Снігоприбиральник з бензиновим двигуном відрізняється великою потужністю і хорошою продуктивністю. Недоліками є висока ціна снігоприбирача і вартість обслуговування.
За типом снігоочисна техніка розділяється на "самохідну" і "не самохідну". Чи не самохідний очищувач вам доведеться штовхати своїми силами. Самохідний очищувач набагато легше і зручніше у використанні, але ціна дорожче.

У нашому інтернет магазині zakroma.com,ua ви можете купити снігоприбирач за низькою ціною, а наші консультанти допоможуть підібрати підходящу машину. В нас ви можете не тільки придбати снігоочисник або купити снігоприбирач. В нас ще є доставка і гарантія. Доставка діє по всій  Україні - Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава, Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Маріуполь. Кривий Ріг.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ