0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Тримери / Мотокоси

Товарiв в категорії 280
12

Товари від 1 до 12 з 280

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Відмінність триммера від мотокоси.

Придбати тример - це дуже важливий садовий інструмент. Так само як і мотокоса. Фактично, цей пристрій і мото коса це одне і те ж пристрій, тільки мають різне розташування двигуна. Ви можете купити його, і він допоможе вам стригти траву там, де не дістане газонокосарка. Використовувати це обладнання надзвичайно легко. З їх допомогою ваш сад буде виглядати просто ідеально. Крім того ви можете підстригати невеликі кущі і чагарники.

Перед тим як купити мотокосу цю техніку, вам треба ознайомитися з технічними характеристиками. Зараз на ринку представлено дуже велика різноманітність триммеров, мотокос. Ціна на виріб залежить від бренду, потужності, обсягу двигуна. Так само не останню роль відіграє наявність різних насадок, які спрощують роботу з даними садовим обладнанням. Мається на увазі різні леза дроту і т.д. З їх допомогою ви можете косити траву, різати кущі, рівняти зарості і т.д. і т.п.

Інтернет магазин zakroma.com.ua може запропонувати вам придбати продукцію за дешевими цінами. Так само ви можете у нас купити обладнання професійного рівня.  Наш інтернет магазин завжди радий бачити вас на своїх сторінках. Навігація по нашому інтернет магазину дуже проста і інформативна. Ви завжди можете в нас придбати Мотокоси / тримери Bosch, Sadko, Дніпро-М, Forte, Vitals, купити мотокосу і тріммер - найкраща ціна в Києві, бензинові та електричні мото коси з доставкою по Україні, Київ, Харків, Одеса, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Чернівці, Полтава , Суми, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Маріуполь.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ