0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Бетономішалки

Товарiв в категорії 74
12

Товари від 1 до 12 з 74

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Бетономішалки - ціна відповідає її призначенню?

Бетономішалка є фактично головним інструментом на будівництві. Жодне будівництво, будь то велика чи маленька, не може обійтися без цього електроінструменту. Купити бетономішалку зараз так само просто як і купити перфоратор. Головне призначення цього обладнання, як випливає з назви, це приготування бетону, цементу і різних будівельних домішок.

Незважаючи на те, що конструктивно ця техніка досить проста, перед тим як купити пристрою, варто звернути увагу на технічні характеристики. Подібне обладнання ділиться на гравітаційні і примусові. У гравітаційних пристроях крутиться барабан, на який зсередини симетрично прикріплені лопаті. У міру обертання барабана, суміш всередині обладнання, під дією гравітаційних сил перемішується. У примусових типах барабан нерухомий. У ньому знаходяться лопаті, які обертаються і перешивають суміш (по типу блендера). Гравітаційні моделі більш прості і дешеві. Але в примусових типах пристроїв, процес перемішування йде більш інтенсивно.

Так само, перед тим як купити бетономішалку, зверніть увагу на двигун, обсяг барабана (обсяг готується суміші). В нас ви можете придбати редукторну бетономішалку, купити вінцову бетономішалку - найкраща ціна, відгуки, доставка ціна в Києві з доставкою по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ