0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Домкрати

Товарiв в категорії 42
12

Товари від 1 до 12 з 42

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Домкрати як спеціальні пристрої для вантажопідйомні

«Домкратом» називається спеціальний пристрій для підняття різних вантажів. Найпоширенішими видами домкратів є автомобільні, які використовуються для здійснення ряду сервісних робіт по ремонту автомобілів. Найчастіше вони необхідні для шиномонтажу і широко застосовуються на СТО, в автомайстерень і гаражах, коли є необхідність підняти автомобіль для проведення ремонтних робіт або заміни коліс. Розрізняють домкрати з ручним або електричним приводом, гідравлічні, гвинтові, рейкові. Всі вони мають різну конструкцію. При ремонтно-будівельних роботах найчастіше застосовуються гідравлічні і гвинтові домкрати з ручним приводом. Універсальні моделі домкратів однаково зручні для застосування в побутових умовах, на будмайданчиках для багаторазового підйому важких конструкцій і в щоденній роботі з автомобілями. Важливими технічними характеристиками домкратів є їх габарити, вантажопідйомність, висота підхоплення і висота підйому. Найпростішими пристроями є механічні домкрати. Їх підйом відбувається виключно за рахунок сили людини, а також механізмів самого пристрою. Часто такі інструменти називають «ручними» домкратами. Вони мають просту конструкцію і мають доступну вартість, що робить такі інструменти затребуваними серед будівельників і автомобілістів. В інтернет-магазині Zakromaпредставлений широкий вибір домкратів за вигідною ціною. Вся продукція відповідає високим параметрам якості, сертифікована і має гарантію від виробника.

Пропонуємо купити домкрати від кращих виробників

Купити домкрати необхідно для полегшення процесу підняття вантажів при виконанні будівельних робіт, а також проведення ремонту автомобілів. На шиномонтажних пунктах в основному застосовуються гідравлічні домкрати. З їх допомогою можна з легкістю підняти транспортний засіб будь-якої маси. Це пояснюється тим, що гідравліка значно збільшує зусилля, прикладені людиною. Такі апарати вважаються найбільш продуктивними, серед них виділяють кілька видів: наприклад, домкрат підкатний виконаний у вигляді невеликої візки на колесах і обладнаний спеціальною ручкою. Це незамінний помічник при виконанні робіт з вантажними автомобілями. Так звані «пляшкові» домкрати складаються з робочого циліндра з поршнем, насоса, важеля і перепускного клапана. Такий домкрат має високу вантажопідйомністю, однак при його експлуатації потрібна висока висота підхоплення. Окремо можна виділити телескопічний домкрат, який має схожу конструкцію з пляшковим і оснащений декількома робочими штоками. У нашому інтернет-магазині можна не тільки придбати будівельні і автомобільні домкрати, але і підібрати всі необхідні пристосування для електроінструментів. В онлайн-каталозі представлені як побутові, так і професійні домкрати від провідних виробників, замовити які Ви можете безпосередньо на сайті, або зв'язавшись з нашим менеджером-консультантом по телефону. Домкрати сотні моделей, купити домкрат гідравлічний, придбати домкрат пляшковий, підкатний, ціна в Києві з доставкою по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ