0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Електроди, дріт

Товарiв в категорії 59
12

Товари від 1 до 12 з 59

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
12
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Зварювальні електроди - незамінні витратні матеріали, необхідні для роботи зварювального апарату

Будь зварювальник скаже Вам, що для якісної роботи одного зварювального апарату і зусиль мало, тут не обійтися без зварювального дроту - витратного матеріалу, який являє собою сталевий стрижень, виготовлений зі сталі та покритий обмазкой . Купити зварювальні електроди нескладно, адже вони є в багатьох спеціалізованих магазинах. Також придбати такі елементи зварювального апарату Ви можете в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Різновиди. Всі електроди для зварювання можна розділити на два основних види:

 • плавляться;
 • неплавляться.

Для виробництва і тих і інших використовуються певні матеріали. Плавляться електроди виготовляють з зварювального дроту і покривають обмазкою спеціального складу. При цьому дріт може бути мідна, алюмінієва, нержавіюча або низьколегована. Для виготовлення неплавких електродів використовується вольфрам, графіт і електротехнічний вугілля. А в залежності від призначення електроди можна поділити на такі різновиди:

 • для зварювальних робіт з вуглецевими і низьколегованими сталями;
 • для робіт з легованими сталями;
 • для робіт з легованих теплостійких сталями;
 • для робіт з високолегованої сталі з особливими властивостями;
 • для наплавлення поверхневих шарів з особливими властивостями.

Вибираючи електроди, звертайте увагу на ті, які потрібні для того чи іншого сплаву. Також важливим є вид зварювальних робіт, який Ви плануєте робити. Це може бути наплавка металу, зварювання чавунів, зварювання кольорових металів або ж зварювання конструкційних сталей.

Якими повинні бути якісні електроди?

Від того, які витратні матеріали Ви виберете, буде залежати багато чого. Це і швидкість зварювального процесу, і зручність експлуатації, і якість зварювального шва. Саме тому дуже важливо при покупці звернути увагу на якість пристосувань. Вони не повинні бути простроченими, в іншому випадку проварене виріб швидко вийде з ладу. А оскільки волога руйнує електроди, то вони повинні знаходиться в герметичній упаковці, яка не має суттєвих дефектів. У нашому інтернет-магазині є величезний вибір зварювальних електродів. Зайшовши в каталог, Ви без особливих проблем можете підібрати для роботи підходяще пристосування, яке зробить процес зварювання швидким і якісним. У нашому інтернет магазині zakroma ви з легкістю можете купити електроди для зварювання та дріт для зварювальних напівавтоматів. Крім того у нас найкраща ціна, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Полтава, Суми, Миколаїв, Чернівці, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ