0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Вантажопідйомне обладнання

Товарiв в категорії 46
12

Товари від 1 до 12 з 46

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Купити тельфер, придбати лебідку, таль та інше вантажопідйомне обладнання.

Вантажне обладнання малої та середньої вантажопідйомності має неймовірно широку сферу застосування: автомайстерні, дрібні виробництва, складські термінали, магазини і супермаркети. А при будівництва, лебідка є таким же важливим інструментом, як і електроінструмент. Навіть в заміському будинку невелика лебідка буде не зайвою. При цьому є неймовірно більше кількість різних підйомних механізмів: лебідка, таль, тельфер, підйомник і т.д. При цьому є підйомні механізми як універсальні, так і заточені під вузькоспрямований вид робіт. Як привід, всі підйомники діляться на електричні, ручні, гідравлічні. То чи не варто забувати, що підйомні механізми бувають стаціонарні і мобільні, здатні робити не тільки вертикальні, але і горизонтальні переміщення вантажу. У нас ви можете придбати тельфер купити таль і лебідку.

При виборі талі (тельфера, лебідки), варто в першу чергу визначитися, яка саме модель підйомника вам потрібна. Якщо вам потрібна допомога, наш інтернет магазин Амазін допоможе Вам визначитися з вибором Так само ми здійснюємо доставку по Україні. У наступні міста, доставка займає всього 1 день: Чернівці, Вінниця, Луцьк, Кіровоград, Ужгород, Луганськ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Чернігів, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Полтава, Суми та інші міста України.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ