0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Компресори

Товарiв в категорії 151
12

Товари від 1 до 12 з 151

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити компресор зараз легко!

Компресор це пристрій, головною функцією якого є стиснення повітря (газів, пари і т.д.) і передачі його під тиском. Як правило, вони мають ємності, де зберігається стиснене повітря (газ, пар і т.д.). Це так званий ресивер. В якості джерела живлення для устроств, служить електрику або ж бензиновий (дизельний) двигун. Ви можете купити компресор його для заміського будинку, ділянки, або для ремонтної майстерні. Він необхідний для роботи пневмоінструменту, для фарбування. Жодна автомайстерня або шиномонтаж не обходяться без нього. Перед тим як купити дане насосне обладнання та придбати компресор, вивчіть його технічні характеристики. І ймовірно має сенс порадитися з фахівцем.

Маслений компресор працює за наступним принципом - за допомогою клапана для всмоктування повітря проникає в спеціальний гвинтовий відсік. Тут відбувається змішування масла і самого повітря, що циркулюють в замкнутому просторі, після чого повітряно-масляна суміш виявляється в пневматичній системі. Звідси суміш потрапляє в спеціальний відсік - сепаратор, де і відбувається відділення повітря від самого масла.

Таким чином, повітря очищається, після чого потрапляє на спеціальну решітку радіатора, а відокремилося масло при цьому надходить назад, після чого процес повторюється знову. У разі невисокої температури масла воно відразу ж надходить у відсік. Але при температурі вище необхідної, воно охолоне за допомогою радіаторів, після чого виявляється у відсіку. Весь процес регулюється за допомогою термостатів. Робота гвинтової пари, при цьому, здійснюється від рухової системи, автоматику ж всієї системи забезпечує реле тиску. Також конструкція передбачає наявність трансформатора, який і подає електрику на привід приладу. Для даного обладнання характерний значний ціновий діапазон, що визначається комплектацією, характеристиками і робочим рівнем.
В нашому інтернет магазині zakroma ви можете купити компресор Metabo, Forte, Werk, Дніпро М, краща ціна в Києві, гарантія, доставка по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця, Полтава, Суми.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ