0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Фарбопульти

Товарiв в категорії 48
12

Товари від 1 до 12 з 48

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сучасні фарбопульти від інтернет-магазину Amazin для якісного фарбування різних поверхонь

Фарбопульти (ручні фарборозпилювачі) - інструменти, які призначені для якісного нанесення на поверхню споруд і різних виробів фарб, дезінфікуючих засобів, всіляких просочень, лакофарбових матеріалів і т.п. На сьогоднішній день фарбопульти різної ємності і конструкції використовуються в побутових і виробничих цілях в автосервісах, на будмайданчиках, деревообробних підприємствах. По суті, цей пристрій є, по суті, пульверизатор з ускладненою конструкцією, в який під тиском вводиться склад для розпилення. Краскопульт виконаний у формі пістолета, його конструкція складається з міцного корпусу, розпилювальної головки, курка, повітряного клапана, а також інших важливих деталей. Бачок, з якого надходить фарба безпосередньо в сам інструмент, може кріпитися знизу або зверху його корпусу. Головки і змінні сопла підбираються з урахуванням характеру роботи і в'язкості складу.

Рекомендуємо купити краскопульт від кращих фірм-виробників

Купити фарбопульт Ви можете в нашому онлайн-магазині Amazin за зниженими цінами. Оформити покупку можна безпосередньо на сайті або по телефону, обговоривши при цьому всі деталі з менеджером-консультантом. Існують ручні, пневматичні та електричні фарбопульти. Вони компактні і зручні, економічні, легкі в управлінні. В побутових цілях найчастіше застосовуються електричні моделі. Важливими характеристиками даного інструменту є його потужність, витрата повітря, ємність бака і продуктивність. На цій сторінці нашого інтернет-магазину Ви можете вибрати і придбати високоякісні фарбопульти, фарбувальні пістолети, набори пневмоинструмента від відомих брендів Sturm, Енергомаш, Дніпро-М, Jonnesway за низькими цінами в залежності від своїх потреб. Для фарбування стін найкраще застосовувати фарборозпилювач з більш об'ємним нижнім бачком. Для великих робіт з краскопультом можна використовувати стаціонарні фарбонагнітальні баки, які подають фарбу до електричного розпилювача через додатковий шланг. Ємність такого бака зазвичай становить від 15 до 100 літрів. У каталозі нашого інтернет-магазину представлена ​​якісна, сертифікована продукція, в тому числі і фарбопульти, які стануть незамінними помічниками при виконанні ремонтних, оздоблювальних або промислових робіт. У нашому інтернет магазині є сотні моделей і ви завжди можете купити придбати фарбопульт Metabo Метабо, Bosch Бош, Miol Міолою, Forte Форте який найбільше відповідає вашим потребам. Крім того, у нас найкраща ціна в Україні, гарантія, і доставка по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ