0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Мотобури

Товарiв в категорії 26
12

Товари від 1 до 12 з 26

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Універсальні мотобури для якісного буріння отворів

Мотобури - спеціальні інструменти, основним призначенням яких є якісне буріння отворів різних діаметрів в грунті різної щільності, навіть в льоду. Такі унікальні апарати широко застосовуються в будівництві, садових роботах, зимової риболовлі. Основними технічними характеристиками мотобури є їх габарити і вага, а також потужність, максимальний діаметр проробляємо отворів, швидкість свердління. За допомогою професійних мотобури можна значно заощадити сили і час при виконанні різних земляних робіт. Такий інструмент стане в нагоді в будівельних і господарських роботах, наприклад, при посадці дерев, встановлення парканів, робіт, що виконуються за допомогою лопати. Він використовується також на дачних ділянках і в комунальному господарстві. За допомогою мотобура забезпечується висока швидкість буріння. Незалежно від типу грунту, такий агрегат здатний робити лунки необхідної ширини і глибини. Моделі мотобури, представлені на нашому сайті, обладнані системами безпеки і володіють всіма технічними параметрами професійного інструменту. Головним елементом в конструкції мотобура є шнековий бур, в нижній його частині знаходиться ніж і пусковий наконечник. Спіральний шнек починає обертатися, і за допомогою двотактного двигуна автоматично оброблений грунт витягується на поверхню.

Купити мотобур за доступними цінами? Це можливо!

Придбати мотобур за доступними цінами легко, - для цього необхідно звернути увагу на моделі, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину Zakroma. Важливими показниками для вибору мотобура є такі характеристики: вага і габарити інструменту, наявність системи легкого пуску, номінальна глибина буріння, максимальний діаметр оснащення. Наприклад, для експлуатації на дачній ділянці цілком підійде земляний мотобур, який працює бурами діаметром 200-250 мм. Для професійного використання цей показник повинен складати 250-500 мм. Садовий бензиновий бур здатний впоратися з цілим комплексом робіт, його експлуатаційні можливості обмежуються лише потужністю двигуна. Мотобури з невеликою потужністю стануть незамінними помічниками для садівників-любителів та дачників: такі апарати допоможуть впоратися з грунтом, покритим шаром дерну. Завдяки відносно невеликій вазі інструменту, з ним зможе впоратися один оператор. Для якісного буріння щільною грунту або суглинку краще використовувати садовий бур потужніший. Найбільш потужні професійні мотобури здатні впоратися з будь-якою грунтом, в тому числі сильно промерзла. Професійні бури призначені для тривалої роботи в режимі максимального навантаження навіть в найскладніших умовах. Роботу з професійними моделями мотобури слід здійснювати удвох. Крім того, у нас найкраща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ