0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Насосна станція

Товарiв в категорії 44
12

Товари від 1 до 12 з 44

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4


 

Купив насосну станцію - перестав бігати з відром.

Насосна станція - це пристрій, який в автоматичному режимі забезпечує рівномірну і постійну подачу води потрібній кількості споживачів. Ця станція особливо затребувана на дачній ділянці, в заміському будинку, селі та інших місцях де потрібно забезпечити постійне водопостачання. Цей пристрій складається з безпосередньо насоса з двигуном, ємності для зберігання води, так званим гідро акумулятором, датчиками тиску і витрати, блоком управління. Суть роботи цього насоса полягає в тому, що б підтримувати постійний тиск води в трубах будинку. Харчування користувачів водою відбувається з гідро акумулятора. При чому з постійним тиском. Якщо в гідро акумуляторі тиск падає, насос автоматично вмикається і доливає в гідро акумулятор, необхідну кількість води.

Якщо ви захочете купити таке обладнання, ми дуже настійно рекомендуємо вам звернути до фахівця. Підбір даного пристрою - нетривіальне завдання. Ще більш складна задача це монтаж. Це теж дожжен зробити фахівець. Інтернет магазин zakroma.com.ua допоможе вам придбати насосну станцію Metabo Метабо, Werk Верк, Дніпро М. Звертайтеся до нас завжди. Крім того, в нас краща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава, Луцьк, Суми, Ми завжди допоможемо вам

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ