0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Насоси відцентровий

Товарiв в категорії 38
12

Товари від 1 до 12 з 38

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Купити відцентровий поверхневий насос

Цей насос призначений для перекачування води та інших рідин. Їх принцип роботи заснований, що випливає з назви, на використанні відцентрових сил, які створюють знаходиться всередині насоса колесо (колеса) з лопатями. До основних переваг цих насосів відносяться їх відносна простота конструкції, надійність, довговічність. Крім того, такі насоси не вимагає якогось особливого технічного обслуговування. Що робить їх особливо незамінними на дачній ділянці, в заміському будинку і т.д.

І все ж, якщо ви захочете купити відцентровий насос, ми б рекомендували вам звернутися до фахівця. Наприклад, ці насоси можна класифікувати за двома десяткам груп - залежно від області застосування, параметрів насоса, його виконання і т.д. Найчастіше розібратися у всій різноманітності може тільки фахівець. Але одними з головними параметрів (втім як і більшості інших насосів), є напір (висота) і подача (обсяг) і залежність цих параметрів один від одного. Якщо ви захочете купити пристрій для перекачування води, інтернет магазин zakroma.com.ua з радістю допоможе вам зробити це. Мы зможемо підібрати вам саме ту модель, яку потрібно.

Придбати відцентровий поверхневий насос Metabo Метабо, Дніпро М, Werk, AL-KO, Gardena найкраща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава, Луцьк, Суми

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ