0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Насоси дренажні

Товарiв в категорії 15
12

Товари від 1 до 12 з 15

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Придбати дренажний насос - необхідна техніка для виконання брудних робіт

Існує безліч пристосувань і техніки, які набагато полегшують наше життя і роблять її комфортною. Особливу увагу слід приділити дренажним насосів - обладнання, яке широко використовується в побуті, а також у промисловій сфері. Купити дренажний насос можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Для чого потрібено купити дренажний насос?

Без таких пристосувань складно уявити будь-який приватний сектор, хімічний завод, комунальне господарство, шахту і кар'єр. Дренажний насос - це, по своїй суті, апарат для відкачування фекальних відходів і стоків з каналізації, вигрібних ям, басейнів, дренажних колодязів, котлованів, а також з відкритих водойм. Така система допомагає усунути не тільки побутові і виробничі стоки, а й наслідки аварій в системах водопостачання, а також рясних опадів і паводків. Дренажні насоси можуть мати ріжучий механізм, який подрібнює дрібні гілки, листя, а також всілякі механічні домішки (глина, пісок, цемент), що потрапили в насосне обладнання разом з рідиною, що перекачується. Практично кожна модель обладнана вимикачем поплавця, головна функція якого - запуск і зупинка насоса в залежності від рівня води.

Які переваги має обладнання?

На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете величезний асортимент дренажних насосів. Всі вони відрізняються прекрасними експлуатаційними якостями. Насосне дренажний обладнання має безліч позитивних властивостей:

  • універсальність;
  • компактність;
  • малогабаритність;
  • простота в ремонті.

Також дренажні насоси не "їдять" багато електроенергії, працюють дуже тихо, і практично не вимагають технічного обслуговування. Вони дуже зручні у використанні, так як такі пристосування можна встановлювати стаціонарно, а можна переносити з місця на місце. У першому випадку такі системи використовуються для постійної роботи, а в другому - для тимчасової, наприклад, при відкачуванні води з підвалу після аварії в системі водопостачання. Ще одна перевага насосів - тривалий термін експлуатації. Звернувшись до нас, у вас є можливість вибрати і купити насос як в Києві, так і в іншому місті України: Одесі, Львові, Донецьку, Харкові. Ми пропонуємо швидку та зручну доставку. Замовивши ту чи іншу модель, наші фахівці доставлять її до вас буквально на наступний день

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ