0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Насоси занурювальні

Товарiв в категорії 71
12

Товари від 1 до 12 з 71

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5Придбати занурювальний насос - вирішення проблем.

Насос занурювальний необхідний атрибут на дачі, заміському будинку, або при відкачці води. За допомогою цього насоса, можна забезпечити свою ділянку водою для поливу, осушити затоплені підвал, або викачати воду з басейну при необхідності. Одним словом це необхідні атрибути при роботі з водою.

Для роботи насосу, необхідно, що б він частково або повністю був занурений у воду. Звичайно ж вся електроніка в таких пристроях захищена від попадання всередину вологи. А самі насоси виконані з полімерного матеріалу або з нержавіючої сталі і може піднімати воду з свердловини глибиною до 300 метрів або з колодязя глибиною до 40 метрів. При цьому вони відрізняються простотою експлуатації і монтажу. Є різновид цих пристроїв. Це так звані фекальні насоси. Фекальний насос використовується для відкачування каналізаційних і стічних вод. Їх відмітною рисою є підвищена потужність і прохідність, а так само наявність спеціальних подрібнювачів. Так само є дренажні насоси. Дренажний насос використовується для відкачування води з басейнів, затоплених підвалів і т.д. Вони можуть перекачувати брудну воду з піском, брудом і т.д.

Інтернет магазин zakroma пропонує вам купити занурювальний насос для будь-яких ваших потреб. В нас ви можете купити занурювальний насос Metabo Метабо, Дніпро М, Werk, AL-KO, Gardena. Крім того, що в нас найкраща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава, Луцьк, Суми. Ми зможемо підібрати вам саме те, що вам потрібно.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ