0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Вогнегасники

Товарiв в категорії 12
12
12

Види, класифікація та маркування вогнегасників. Що потрібно знати перед тим як придбати вогнегасник

Вогнегасник є основним і найпоширенішим видом засоби пожежної безпеки. Для того щоб зробити вибір вогнегасника перед його покупкою слід поставитися до цього серйозно, а ще краще звернеться до кваліфікованого персоналу. Замете, що менеджери магазину Закрома допоможуть Вам підібрати вогнегасник необхідної марки по вашим вимогам. Але все одно, перш ніж придбати вогнегасник собі в автомобіль або для підприємства, в першу чергу потрібно ознайомитися з усіма класами пожеж.

Всі класи пожеж:

Клас "А" - горіння твердих речовин, які супроводжуються і не супроводжуються тлінням;
Клас "В" - горіння рідких розчинних і не розчинних речовин;
Клас "С" - горіння речовин типу газ (пропан, бутан і т.п.);
Клас "D" - горіння легкі, лужних металів, а так само металовмісних сполук;
Клас "E" - горіння електроустановок;
Клас "F" - горіння відходів та інших радіоактивних речовин.

Порошкові вогнегасники виділяються простий в експлуатації, здатністю гасити електрообладнання і можливості використання в широкому температурному діапазоні (від -400С до + 500С). Перш ніж купити порошковий вогнегасник (ВП-1; ОП-2; ОП-3; ОП-5; ОП-6; ОП-8; ОП-9; ОП-50; ОП-100) зверніть увагу на те, що вони застосовуються при виникненні пожежі класу "А", "В", "с", "Е" (електроустановках з напругою до 1000 В).

Вуглекислотні вогнегасники або як їх ще називають газові, мають свої унікальні переваги, серед яких можна в першу чергу виділити відсутність слідів після гасіння пожежі. Завдяки цій характеристиці не залишається слідів бруду. Вогнегасники вуглекислотні (ОУ-2; ОУ-3; ОУ-5; ОУ-7; ОУ-25; ОУ-40; ОУ-80) призначені гасити матеріали і речовини, які можуть горіти без доступу повітря або електричних установках до 1000В напруги. Тобто, вони можуть гасити такі класи пожеж "А", "В", "Е" (електроустановках з напругою до 1000 В).

В нашому інтернет магазині zakroma.com.ua, ви можете придбати порошковий вогнегасник, купити вуглекислотний вогнегасник,. Також в нас краща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава, Луцьк,

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ