0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Швонарізчики

Товарiв в категорії 3
12

Купити швонарежчік - інструменти з високою продуктивністю

Інова або електричний. Високу потужність має бензиновий тип двигуна, а оснащений їм інструмент може застосовуватися при виконанні робіт на відкритому повітрі. Крім того, такі Нарізувачі швів можуть використовуватися в місцях без наявності електропостачання, наприклад, на будмайданчиках і дорогах. Дизельні апарати оснащені ще більш потужними двигунами. Сфера їх використання - великі будівельні та промислові об'єкти. Електричні моделі мають низьким рівнем шуму і не вимагають спеціального обслуговування. При їх роботі не відбувається виділення вихлопних газів, тому такі електродвигуни передбачені для експлуатації в закритих приміщеннях. Необхідно враховувати і інші технічні параметри швонарізчика, - наприклад, глибину різу, яка підбирається з урахуванням товщини покриття.

Унікальна можливість купити швонарежчік за прийнятними цінами

тве бетонних підлог, різанні асфальту при виконанні різного роду дрібних ремонтних і дорожніх робіт. У конструкції швонарізчика передбачені рама з встановленим на ній бензиновим, електричним або дизельним двигуном, вал з ремінною передачею обертання, а також спеціальний пристрій для регулювання глибини різу. За типом руху швонарезчики діляться на ручні і самохідні. Невеликі моделі алмазна оснащені баками для подачі води, конструкційну пристрій самохідних різьбярів є більш складним. Самохідні Нарізувачі швів мають значні габарити і при експлуатації вимагають додатки значних фізичних зусиль. Ручні Нарізувачі швів підходять для виконання «скромного» обсягу робіт, а також для важкодоступних для самохідної техніки місць. Правильно обрані Нарізувачі швів в умовах належного технічного обслуговування прослужать Вам «вірою і правдою» довгі роки. Купити бетоноріз придбати бензоріз, купити швонарізчик, краща ціна, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Полтава, Суми, Миколаїв, Чернівці, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ