0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.
Зварювальні апарати та принципи їх застосування.

Зварювальні апарати зварюють поверхні методом плавлення металевих поверхонь. Джерелом тепла для плавлення металу служить електрична дуга, яка виникає між електродом і металом. При цьому замикається зовнішня ланцюг пристрою. У місці зіткнення електрода з металом виникає плазма, так як опір дуги на порядок більше опору електродів. В результаті утворюється так звана зварювальний ванна - якийсь обсяг рідкого металу. Після того як зварювальний ванна охолола і кристалізувалася, ми отримуємо надійне з'єднання, зварений шов.

Існує неймовірно кількість методів зварювання і зварювального устаткування - ви можете купити інвертор, напівавтомат, трансформатор, аргонову і інші. Якщо не брати до уваги пристроїв, призначених для спеціальних видів зварювання, або для рідкісних екзотичних робіт, апарати, які використовуються в повсякденному житті можна поділити на трансформаторні апарати, інверторні та зварювальний напівавтомат.

Види зварювального устаткування за типом струму

  • Трансформатор - виробляє змінний струм і вимагає певних навичок для отримання якісного шва. Це зварювальне обладнання відрізняється невисокою вартістю і простотою конструкцією.
  • Випрямляч - це обладнання для зварювання перетворює змінний струм електромережі в постійний, дозволяє легко отримувати акуратний зварений шов.
  • Інвертор - має електронне управління, яке полегшує розпал і підтримання горіння дуги. За рахунок додаткових функцій вдається підвищити якість робіт, але це підвищує і вартість обладнання.

Технології зварювання

  • Ручна дугова зварка (ММА) Здійснюється штучними електродами в обмазці, яка розплавляється і утворює середовище захисних газів.
  • Напівавтоматичне зварювання (MIG / MAG). Дана технологія застосовується, якщо необхідна висока продуктивність. Замість електрода використовується дріт, яка подається безперервно з котушки за допомогою спеціального механізму.
  • Аргонодуговая зварювання (TIG). Метод використовується для роботи з металами, які важко піддаються ручного дугового зварювання. Для роботи використовують неплавким вольфрамовим електродом і додатковий присадний стрижень.
  • Контактна точкове зварювання (SPOT). Нагрівання відбувається в місці притиску електрода до металу, а для більш міцного з'єднання листів використовується пневматичний удар, утворюється зварна точка. При роботі немає іскор, при цьому, з'єднання виходить не менш міцне, ніж зварений шов. Є компактні споттери для точкового зварювання і виробничі станки.
  • Плазмова різка. Використовується не для з'єднання металевих заготовок, а для їх розкрою. На електрод подається плазмообразующий газ, утворюється дуга, метал починає плавитися, і виходить рівний акуратний рез.

Сьогодні подібну техніку для будівництва може придбати кожен бажаючий. При цьому, прогрес не стоїть на місці. За останні десятиліття апарати для зварювання неймовірно прогресували. Сучасне обладнання важить всього кілька кілограм. Він може знаходитися у вас в коморі поряд зі звичайним електроінструментом.

У нашому інтернет магазині ви можете купити дешевий зварювальний апарат. Якщо ж вам необхідно часто користуватися зварюванням і регулярно проводити роботи, інтернет магазин zakroma запропонує вам професійне зварювальне обладнання. В нас ви можете придбати зварювальний інвертор, купити зварювальний апарат трансформатор напівавтомат Патон, Kaiser Кайзер, Рига, Дніпро Дніпро Forsage Форсаж, Техас найкраща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава , Луцьк

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ