0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Зварювальні трансформатори

Товарiв в категорії 19
12

Товари від 1 до 12 з 19

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Купувати чи не купувати зварювальні трансформатор?

Зварювальні трансформатори знижують вхідна напруга (як правило, мова йде про мережі напруга в 200 В) до величин, при яких ми отримуємо низьку напругу, але дуже високу силу струму (до 200-400 А). В результаті ми отримуємо можливість проводити дугове зварювання. Таким чином, трансформатор плекаємо зварювальні установки змінним струмом. Як правило, обладнання є однофазним. У більшості випадків воно використовується для з'єднання низьковуглецевої і низьколегованої сталі.

Дана техніка останнім часом отримала дуже велику популярність. Найголовніша причина, що ви можете купити зварювання за досить не великі гроші. У порівнянні з іншими зварювальними апаратурою, вона найбільш дешева, до того ж легко ремонтується.

Гулузь застосування даного зварювального обладнання надзвичайно широка. Це як невеликі підприємства, майстерні по ремонту автомобілів, так і заміський будинок. Для того що б навчитися зварювати прості деталі, потрібно мінімум часу і немає необхідності проходити спеціальне навчання. В нашому інтернет магазині zakroma.com.ua ви можете придбати зварювальний трансформатор Патон, Kaiser Кайзер, Дніпро тв інші. Крым того в нас краща ціна в Україні, гарантія, доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Полтава, Луцьк

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ