0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Затирочні машини

Товарiв в категорії 5
12
12

Затиральна машина - корисне пристосування для підлоги

Нерівність і шорсткості на поверхні недавно залитого бетонної підлоги - явище звичне. Виправити виникли проблеми дуже легко, якщо використовувати затиральну машину. Такий винахід повністю вирівнює бетонну підлогу промислового, складського чи іншого будівлі, готуючи його до експлуатації. Купити затирочні машину Ви можете в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Властивості обладнання

Затирочная машина являє собою спеціальне будівельне обладнання, яке призначене для ретельного вирівнювання та шліфування застиглих бетонних поверхонь. Інша назва машини - "вертоліт". І це не випадково. Адже конструкція пристосування складається з затирочних лопатей, що обертаються в горизонтальній площині, і дисків. Диски використовуються для первинної обробки, а лопаті - для шліфування поверхні. Такі машини знайшли широке застосування в ремонті і будівництві. Їх доцільно використовувати на фінальному етапі робіт по бетону, який тільки застиг. Пристосування добре тим, що після нього не потрібно буде використовувати додаткову техніку і обладнання. Перевага застосування затирочної машини складається і в тому, що після неї всі шорсткості на поверхні повністю зникають, а підлога стає ідеально гладким і рівним.

Як вибрати та придбати затиральну машину?

Вибирати таке пристосування потрібно особливо ретельно. Адже від того, яку машину Ви купите, буде залежати якість виконання роботи. Тому, для того щоб не помилитися з покупкою варто звертати увагу на такі характеристики:

  • число оборотів лопатей в хвилину;
  • діаметр затирають поверхні;
  • маневреність;
  • кут нахилу лопатей.

Також потрібно враховувати вид пристосування. Розрізняють ручні і самохідні затирочні машини. Перший вид є однороторная. В цьому випадку кермом машини оператор, який веде її за допомогою спеціальної рукоятки. Такий інструмент цілком підходить для роботи на невеликому вузькому ділянці. Самохідна затиральна машина є двороторної, і вона може пересуватися самостійно. Оператору потрібно буде тільки управляти апаратом важелями. На сайті нашого інтернет-магазину Ви без особливих проблем можете придбати будь-яку затиральну машину з хорошою потужністю і відмінними технічними характеристиками. Для цього достатньо лише зайти в каталог, зробити вибір і оформити замовлення. Затиральна машина, купити затирочні машину, - найкраща ціна в Києві з доставкою по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Ужгород, Вінниця

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ