0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Машинки для чищення взуття

Товарiв в категорії 8
12
12

Як правильно чистити взуття?

Машинка для чищення взуття стає невід'ємним атрибутом для готелів, офісів, заміських будинків. Всі ми знаємо, що перше враження про людину складається за її взуттям. Тому постояльці готелю і співробітники офісу будуть несказанно раді пристрою для чищення взуття. Вони зможуть завжди "виблискувати" чистої взуттям.

Інтернет магазин Amazin пропонує вам різні види обладнання для чищення взуття. Ми пропонуємо як невеликі і компактні машинки, які можуть бути встановлені в заміському будинку, міні готелі, маленькому офісі, так і більше агрегати, розраховані для частого та інтенсивного використання.

Якщо вам необхідно щось особливе, ми можемо, запропонує вам ексклюзивні пристрої, покриті 18 каратним золотом або оброблені натуральною шкірою або натуральним деревом. Це створить атмосферу ексклюзивності і особливого шику в вашому готелі, офісі або заміському будинку.

Ці маленькі помічники неймовірно прості у використанні: включаються однією кнопкою і вимикаються автоматично. Обслуговує пристрої теж неймовірно просте. Щітки розраховані на використання протягом 1-5 років, а підлогу літрового тюбика з кремом вистачає на 500-700 пар взуття.

В інтернет магазині Amazin ви зможете купити машинку для очищення взуття для будь-якого приміщення.

Якщо у вас є будь-які питання, зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть вибрати вам необхідне обладнання, яка буде найбільш повно відповідати вашим потребам.

Джерело: Олег Литвиненко

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ