0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

Домашні / маленький офіс

Товарiв в категорії 8
12
12

Домашні машинки для чищення взуття виробництва Heute - це відмінне поєднання оригінального дизайну, надійності, ефективності і ергономічності. Такі апарати оптимальні для використання не тільки в приватних домоволодіннях і квартирах, але і в міні-готелях, невеликих офісах. Компанія з особливою увагою ставиться до випуску домашніх моделей машинок.

При цьому вартість такої машинки невисока, а тому практично кожна людина може перевести чистку і поліровку свого взуття в автоматичний режим. Щетина очищувачів-щіток проводиться з натуральних або наближених до натуральних волокон.

Навіть при щоденному використанні така щетина не зашкодить верхній шар закритому взутті. В даному розділі ви можете купити вподобану за дизайном і характеристиками домашню машинку для чистки взуття та витратний матеріал до неї - спеціальний безбарвний крем.

Джерело: Олег Литвиненко

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ