0 800 200 200
бесплатно со всех телефонов в Украине

050 06-49-111

063 06-49-111

097 06-49-111

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Закрыть
Форма заказа обратного звонка
С помощью этой формы Вы можете заказать дату и время, в которое с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по вопросам покупки товаров, доставки, условий гарантии и обслуживания.

головоломки

Товарiв в категорії 14
12

Товари від 1 до 12 з 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
12
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Можливо вас це здивує, але головоломки це зовсім не новинка. І в давні часи люди любили розкинути мізками :) Логічні завдання були знайдені навіть на стінах єгипетських пірамід і в давньогрецьких манускриптах.
У сучасному ж світі індустрія головоломок розвивається з неймовірною швидкістю. І не дивно. Адже головоломки - це цікаво, цікаво, корисно. Для вирішення головоломок як правило, не потрібні якісь особливі, глибокі знання. Потрібні уважність і кмітливість. Розгадування головоломок розвиває логічне мислення, аналітичні та стратегічні здібності, уважність. У дітей же головоломки розвивають посидючість, дрібну моторику, вміння зосередитися, прагнення досягати мети, шукати нестандартні рішення. Головоломка - відмінний, незвичайний і оригінальний подарунок дитині і дорослому, одного і начальнику. Купіть головоломку собі в офіс, в приймальню, в дитячу кімнату - і ви зацікавите і займете час ваших відвідувачів (ну і колег звичайно ж :)).
На сьогоднішній день існує величезна безліч різновидів головоломок. Тут і металеві головоломки, і дерев'яні, і акрилові, і мотузкові, і геометричні, і головоломки-укладки, і кулі-лабіринти (перплексуси), і кубики Рубіка і ... можна довго перераховувати. Ціна на головоломки теж дуже різна. Все залежить від величини, матеріалу, складності конструкції. Так само можна купити набори головоломок, підібрані за рівнем складності. Дуже зручно взяти з собою в дорогу. Наш інтернет магазин допоможе вам купити головоломку як в Києві так і в будь-якій точці України. Не залежно від того в Одесі ви або в Харкові, в Дніпрі або в Ужгороді, в Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, в будь-якому іншому місті або селищі - ми доставимо вам головоломку Нової поштою в найкоротші терміни.

ZAKROMA.COM.UA 2012 (c) Все права защищены
Сайт разработан студией ЛЮКС САЙТ